Сімейне фото з малюком: ваші особливі моменти

Сімейне фото з малюком: ваші особливі моменти
Коли в родині з’являється малюк, кожен день і кожну годину наповнений радістю і особливими моментами. Звичайно, щасливі батьки часто не випускають з рук фотоапарат, щоб зробити якомога більше фото з малюком, не упустити щось цікаве і встигнути зафіксувати всі маленькі перемоги своєї дитини. Проте в гонитві за черговим веселим кадром вони нерідко забувають, що, коли малюк виросте і стане гортати свій альбом, йому буде приємно побачити на сімейних фотографіях не тільки себе, але і свою сім’ю.

Прокрутіть сімейні фотографії – на скількох з них ви разом з дитиною? Перша посмішка, перше купання, перший крок – події, які викликають найніжніші і сильні почуття у батьків. Але, на жаль, їх прекрасні емоції досить рідко потрапляють на сімейні знімки. Але ж ви теж були там, але по інший бік камери.

Оцініть момент
Щоб сімейний альбом вашої дитини дійсно був сімейним, перш ніж зробити чергову фотографію, на секундочку задумайтеся про те, що зараз відбувається. Чий це момент? Пікнік на природі, святковий ранок в дитячому саду або поїздка до улюбленої бабусі – напевно у всіх випадках пам’ятне фото робили саме ви.

Візьміть “вихідний”
Прийшов час попросити кого-небудь іншого зробити фотографію, щоб ви могли не тільки відобразити момент, але і взяти в ньому участь. Вам може бути складно відмовитися від посади головного оператора, але такі моменти відбуваються лише одного разу. Так що просто віддайте фотоапарат рідним або друзям і будьте на знімку разом зі своєю дитиною!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...