СІМЕЙНА КРИЗА ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ: ЯК НАЛАГОДИТИ СТОСУНКИ З ЧОЛОВІКОМ

З появою на світ малюка життя дорослих змінюється, з’являється нервозність, втома, непорозуміння, взаємні претензії. Психологи називають це сімейною кризою після народження дитини. Як налагодити відносини з чоловіком і що необхідно робити для того, щоб після народження дитини сім’я залишалася міцною, дружною і щасливою, а дитина була оточена турботою обох батьків, які живуть в гармонії і любові?

Після народження дитини у батьків не залишається ні краплі вільного часу на себе, особливо на особисте життя. Стосунки чоловіка і жінки стають натягнутими і складними, що нагадують якесь «мінне поле», на якому просто немає права на помилку, адже та романтика, присутня раніше, в більшості випадків розчиняється і розмінюється на взаємну дратівливість і докори.

Беззастережно, з народженням малюка жінка не може думати ні про що інше, як про своє чадо – у неї прокидається материнський інстинкт і все обертається тільки навколо цієї довгоочікуваної грудочки любові.

Чоловік же, якому раніше приділялося в повному обсязі жіночої турботи і любові, відходить поступово на другий план – спочатку він позбавляється уваги, загального часу і навіть сексуальної близькості, в результаті чого починає злитися і може відчувати ревнощі по відношенню до свого крихітного малюка.

Щоб не створювати конфліктних ситуацій, саме в цей момент, не дивлячись на всі післяпологові клопоти, скруту і зміни настрою, жінці потрібно згадати про особисті стосунки з чоловіком, стати його музою і сенсом всього його життя. А все для того, що б він перестав відчувати себе зайвим, а так само знав про те, що саме зараз дружина потребує його, як ніколи.

Якщо відносини зайшли в глухий кут, то беззастережно вина лежить на обох партнерах, але жінка за своєю природою мудріша – при бажанні, забувши про гордість і амбіції, вона завжди знайде вихід з будь-якої конфліктної ситуації і без проблем зможе налагодити відносини з чоловіком.

Оточіть чоловіка увагою і любов’ю, як до пологів

Дуже важливо не забувати про свого чоловіка – приділяти належну увагу не тільки дитині, але і йому. Обов’язково цікавитися у другої половинки, що її турбує, як пройшов день, як справи на роботі і взагалі, що нового. Необхідно робити все для того, що б чоловік не відчував себе зайвим в нинішньому «тріо».

Займіться собою і своїм тілом

Жінці після пологів потрібен час для відновлення, головне не затягувати з цим питанням і як можна швидше почати приводити себе у форму. Щоб ефективно і швидко схуднути після пологів, не обов’язково відразу ж бігти в тренажерний зал, можна виконувати фізичні вправи навіть в домашніх умовах, разом з маленьким карапузом.

Не варто забувати про зовнішній вигляд протягом усього дня, і ввечері зустрічати чоловіка з роботи в охайному вбранні, а не в халаті поверх нічної сорочки – це обов’язково допоможе зберегти інтерес чоловіка після народження дитини до вас, як до жінки.

Тато і дитина

Незважаючи на втому після робочих буднів, тато просто зобов’язаний приділяти хоч трохи батьківської уваги дитині – не потрібно забувати про втомлену маму, якій потрібно приділити кілька хвилин для себе, прийняти душ або ж накрити на стіл. Такі прояви неспокою про кохану і турботи про дитину зроблять сімейні відносини міцніше.

Спільне дозвілля

Іноді корисно повністю відсторонитися від домашніх турбот і побути з чоловіком наодинці. Для цього й існують дідусі і бабусі, які із задоволенням доглянуть за онуками, в той час як ви з чоловіком разом подивитесь  улюблений фільм або влаштуєте романтичну вечерю при свічках.

Інтимні стосунки

Інтимна близькість дуже важлива в спільному шлюбі, але жінці після пологів потрібен час, для того, що б відновитися й зміцніти. Але, незважаючи на це не варто уникати чоловіка, просто поговоріть з ним відверто і люблячий чоловік обов’язково вас почує, а також зрозуміє. Оточіть його турботою, підтримуйте в будинку затишок, готуйте його улюблені страви, і він обов’язково відповість вам взаємністю.

Образи і недомовки геть

Не зачиняйтеся в собі, не тримайте образи, адже вони руйнівно діють на організм – розмовляйте про свої проблеми вголос, без зайвих емоцій і переживань, тоді натомість отримаєте розуміння і підтримку.

Після народження малюка можна не тільки налагодити стосунки в родині, а й поліпшити їх, адже секс після пологів поліпшується. Перейти на новий рівень допоможе повага, розуміння і взаємодопомога. Найголовніше грамотно розподіляти всі проблеми і рішення завжди знайдеться. Оточіть свою сім’ю теплом і турботою, будьте щасливі!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...