Сіма

Перекладається з староєврейського як – "почута богом".

Сіма більше дружить з чоловіками, ніж з жінками. Вона завжди радісна і ніколи не шкодує про зроблене. Може працювати кухарем, перукарем, інженером, продавцем, буфетником. У заміжжі дуже постійна, проте перший шлюб недовговічний, і більше заміж вона не виходить, присвячуючи життя дочки. "Зимові" Сіми більш суворі і принципові, але не жорстокі. При всій невезучості, вони завжди добрі і не заздрять іншим. Люблять тварин, годують пташок, їм завжди всіх шкода.

Сіма, народжена в жовтні, розважлива, уперта, відмінно знає, що, де і коли треба приховати або, навпаки, оприлюднити, підкреслити, запам'ятати. Вона начитанна, знає безліч корисних речей, постійно в курсі всього, що відбувається у світі. Сіма винахідлива до крайності і здатна з дивовижною швидкістю дозволити самі важкі проблеми на роботі. Будучи дуже дипломатичною і гнучкою, завжди може знайти вихід із самих важких ситуацій. Сіма по природі незалежна, індивідуалістка, їй нічого не можна нав'язувати, вселяти, тому що вона екстрасенсам не вірить і намагається з ними не зустрічатися. Вона не педантична, тому не стане коливатися, якщо чому потрібно бути недобросовісною, збрехати в особистих інтересах.

Сіма – чудовий працівник, вона талановита; багато колег йдуть до неї за консультацією, і вона завжди намагається, все не поспішаючи вислухавши, дати розумний і корисну пораду.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...