Сім золотих правил пунктуальних людей

Сім золотих правил пунктуальних людейЯк все встигати і при цьому не спізнюватися? Прості секрети допоможуть тобі збільшити кількість годин у добі.

Макіяж

Твій денний макіяж не може займати більше 10-15 хвилин. Хочеш ідеальні стрілки? Практикуйся у вільний час! Встанови таймер і відклади кисті і туш в ту секунду, коли почуєш мелодію.

Сніданок

Готуй їжу з вечора, щоб вранці просто розігріти її. Крім того, ти можеш скористатися альтернативою у вигляді запарювати вівсянки, пластівців з молоком або йогурту з фруктами.

Наряд

Ти будеш вражена, скільки часу йде на пошук сережок або цілих колгот. Найкраще розподілити свій гардероб за принципом днів в тижні. У понеділок ти можеш піти в блузі і костюмі, у вівторок – в топі і спідниці-олівці і т.д.

Дрібниці

Постав на тумбочці в передпокої ємність для дрібниць. Бережи там проїзний, ключі, пропуски, банківські картки та інші дрібниці, які тобі потрібні під рукою.

Годинники

Годинник повинен бути всюди – тільки так ти зможеш контролювати свій час. Нехай тебе оточують цифри в телевізорі, телефоні і інших девайсах. Ще краще, якщо ти переведеш час на 5-10 хвилин вперед, щоб не спізнюватися.

Графік

Складай свій робочий графік з урахуванням перерв. Звичайно, якщо ти закінчила зустріч о 15:00, а о 15:05 у тебе призначена наступна – встигнути на неї буде дуже непросто навіть суперреактивній людині.

Соц мережі

Якщо першою справою ти відкриваєш Facebook або Instagram, то будь впевнена – прийти вчасно не вдасться. Лайки подружкам, листування з рідними та пошук новин віднімуть у тебе дорогоцінні хвилини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...