Сім речей, які псують волосся

Сім речей, які псують волоссяНа думку вчених, волосся – це те, на що в жінці в першу чергу звертають увагу чоловіки. Це ще одна причина, щоб приділяти локонам особливу увагу.

Звички, які псують волосся:

  1. Спати з мокрим волоссям

Вологе волосся дуже крихке і легко розтягується. Тому, коли ти крутишся в ліжку, воно ламається. Якщо ти миєш голову перед сном, старайся робити це за кілька годин до того, як ляжеш в постіль. Або інвестуй в атласні наволочки – вони мінімізують тертя.

  1. Сушити феном мокре волосся

Чим раніше ти почнеш сушити волосся, тим довше воно буде піддаватися впливу тепла, що дуже шкідливо. Почекай, поки локони підсохнуть природним шляхом, потім заверши укладку феном.

  1. Вирівнювати волосся без захисту

Поєднання тепла і агресивних рухів вниз провокує пошкодження волосся. Нехай волосся спочатку висохне (воно не повинне потріскувати під час випрямлення), нанеси захисний спрей і тільки потім вирівнюй.

  1. Робити тугі зачіски

Всі ці неймовірні коси і кінські хвости насправді погано позначаються на стані волосся. Через те, що ти туго затягуєш волосся, воно ламається і січеться. Зроби перерву і підлікуй локони маслами.

  1. Використовувати неправильні аксесуари

Гумки і шпильки часто призводять до ламкості волосся. Найкраще замінити їх на більш щадні пружинки і невидимки.

  1. Частити з сухим шампунем

Сухий шампунь – це порятунок в разі форс-мажорів. Але засоби, що входять до складу продукту, закупорюють фолікули волосся. Намагайся не зловживати з сухим шампунем.

  1. Купувати кондиціонери з невідповідною формулою

Завжди уважно читай склад кондиціонера. Якщо на етикетці зазначено, що він зміцнює волосся, значить, в ньому міститься велика кількість білка. Він підходить для ослаблених локонів, але в довгостроковій перспективі призводить до ламкості.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...