Сільва, (Сільвія)

Перекладається з латинської як – "лісова".

Сільва – тип незалежних, сильних, кілька авантюрістічних жінок, відкритих для дружби, які вміють дружити як з жінками, так і з чоловіками.

У Сільви маса близьких друзів, приятелів і просто знайомих, вона вміє легко знаходити їх, прив'язуватися, а потім забувати і шукати нових знайомств. Її активність у цьому сенсі може бути просто приголомшливою. Вона здатна закохатися без пам'яті, але зазвичай ця любов швидко проходить, але не завжди безслідно. Заміж Сильва виходить рано, проте звичок своїх не міняє. Її будинок завжди повний приятелів, вона веде досить бурхливе життя і здатна на сумнівної властивості вчинки. І лише після народження дитини Сільва остепеняется, стає спокійнішою, згадує, нарешті, і про свої сімейні обов'язки. Темперамент її, проте, з віком не остигає, і дружини інших чоловіків у зв'язку з цим ніколи не повинні втрачати пильність. Вона шукає в чоловіку опору, і, якщо знаходить, встояти перед Сільвою буває неможливо.

Сільва щедра, сердечна, позбавлена хитрості, і ці її якості дуже приваблюють людей. У побуті вона трохи недолугий, гроші у неї, що називається, проходять крізь пальці, тому сімейний бюджет знаходиться у веденні чоловіка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...