Сідниці як індикатор здоров’я

сідниціСтан наших сідниць може розповісти багато про наше здоров’я. Для цього потрібно знати, на що звертати увагу.

Наприклад, можна дізнатися чи є у вас діабет або про здоров’я вашого серця. Вчені з університету в Оксфорді провели дослідження, і встановили зв’язок між щільністю сідниць у жінок і станом серцево-судинної системи. Вони з’ясували, що чим більший жировий прошарок в сідницях, тим вище здоров’я людини. А також те, що жінки генетично більше схильні накопичувати жирову масу внизу спини, ніж чоловіки.

Якщо ви вживаєте мало клітковини, то вам знайомі проблеми з запорами. Це дуже шкідливо для організму і може призвести до такого захворювання, як геморой (запальні процеси, що протікають в районі ануса, зазвичай супроводжуються збільшенням і запаленням судин). А також ця хвороба може говорити про те, що вам необхідно схуднути і навіть, що у вас вже досить серйозний ступінь ожиріння.

Якщо у вас в’ялі сідниці, то, швидше за все у вас є проблеми з поставою і м’язами спини. Так як саме глибокі м’язи спини допомагають підтримувати хребет. Якщо вони слабкі, то з’являються проблеми, які можуть бути легко усунені за допомогою постійних фізичних вправ.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...