Сідаємо на секс-дієту

Сідаємо на секс-дієтуПо витратах енергії секс рівносильний роботі середньої тяжкості. Займаючись ним, ви втрачаєте до 300 ккал в годину, а під час оргазму – більше 400 ккал.

Головна вимога в секс-дієті: все робити потрібно самій, а партнер хай відпочиває.

1. Руки і плечі. Ви сідаєте на підлогу лицем один до одного і обхвачуєте партнера ногами за талію. Однією рукою він упирається в підлогу, а інший притримує вас за спину. Ви поволі відкидаєтеся назад… Потренуйте плечові м’язи наперед. Зіпріться руками об невисоку лаву, що стоїть ззаду. Ноги злегка зігнуті в колінах, стопи упираються в підлогу. Згинаючи лікті, опустіть сідниці якнайнижче і поверніться в початкове положення. Зробіть 20 повторів.

2. Грудні м’язи. Їх добре тренувати, займаючись любов’ю в звичній колінно-ліктьовій позі. Тільки вам потрібно більше рухатися: згинайте руки, вигинайте спину. Дуже корисно скоювати кругові рухи тазом. Як додаткове (нееротичне) тренування грудних м’язів підійдуть звичні віджимання від підлоги.

3. Черевний прес. Лягайте на стіл так, щоб сідниці виявилися на краю, А зараз візьміть партнера за руки і починайте вправу по схемі: декілька фрикцій, потім поволі підіймаєтеся, щоб поцілувати його, і так само неквапливо опускаєтеся. Важливо, щоб спина партнера завжди залишалася прямою. Якщо дуже важко, потренуйтеся спочатку наодинці. Лежачи на спині і зігнувши коліна, піднімайте плечі, не відриваючи від підлоги нижню частину хребта. Руки тримайте за головою або схрестіть на грудях. Два підходи по 12-15 рухів.

4. Сідниці. Партнер нерухомо лежить на спині, ви зверху. Чергуйте повільні і швидкі рухи різної глибини. Головне – робити це з максимальною напругою м’язів сідниць. Для тих, хто хоче потренуватися наперед, радимо наступне. Вставши на карачки, підніміть зігнуту ногу так, щоб стегно було паралель підлозі, а потім зробіть 10-15 спроб дістати п’ятою стелю. По 2 підходи кожною ногою.

5. Стегна. Станьте лицем до партнера так, щоб ваші очі були на одному рівні (при необхідності використовуйте лавку). Якщо зможете, підніміть одну ногу і упріться стопою в його плече. Легший варіант: ви згинаєте і піднімаєте ногу так, щоб ваше коліно було у нього під пахвою. В цьому випадку чоловіку доведеться притримувати вас за п’яту. Партнер обіймає вас за талію. Головна важкість: скоюючи фрикції, треба одночасно плавно згинати і розгинати коліно. Міняйте ногу. Як попередня розминка зробіть дуже просту і ефективну вправу. Зіпріться спиною об стіну, ноги тримаєте разом. Поволі сідайте, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Повторіть 5-10 раз.

6. М’язи попереку і спини. Відмінний зразок спортивно-творчого підходу до давно відомого. Ви лежите на спині, поклавши ноги на плечі партнера. Постарайтеся в процесі дістати колінами зігнутих або випрямлених ніг власні плечі. А потім підведіть таз. Не забудьте заздалегідь розім’яти хребет і сухожилля за допомогою простих нахилів вперед з прямими ногами в положенні сидячи або стоячи.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...