Схуднення і правила харчування

Схуднення і правила харчуванняВ незалежності від того як ви харчуєтеся, що вживаєте в їжу, існують правила харчування, які підходять для всіх людей, що сприяють схудненню, зміцненню здоров’я і краси:

  1. Вода.

Не можна вживати воду під час їжі. Вживати або за 30 хвилин до їжі, або через 1-1,5 год. після їжі. Наш шлунок виконує функцію розпізнання їжі, змішуючи все з водою, ми значно ускладнюємо йому завдання.

  1. Довго жувати – життя продовжувати.

Так свідчить старе прислів’я. Пережовувати потрібно ретельно до рідкого стану, щоб їжу можна було випити. У тонкому кишечнику всмоктується лише те, що доведено до рідкого стану.

  1. Насолода.

Дуже важливо, з яким настроєм ви вживаєте їжу. Під час їжі необхідно отримувати задоволення, насолоджуватися самим процесом. Відкиньте всі свої справи, телевізор, розмови по телефону, роботу – все те, що ви могли робити одночасно з прийомом їжі. Насолоджуйтесь, відчуйте смак їжі.

  1. Роздільне харчування.

Не варто поєднувати білки і вуглеводи. Для розщеплення білків необхідні кислотні ферменти, а вуглеводам лужні. Вживаючи білки і вуглеводи за один раз, в шлунок одночасно надходить луг і кислота які нейтралізують один одного і їжа залишається неперетравленою, звідси виникає сонливість після їжі.

  1. Не переїдати.

Старе прислів’я говорить: «Тримайте голову в холоді, шлунок у голоді, а ноги в теплі». Вставати з-за столу потрібно з відчуттям голоду. Насичення настає через 30-40 хвилин після їжі. Переїв – все одно, що отруївся, так як печінка в двічі починає працювати, виділяти більше жовчі.

  1. Їжте, коли відчуваєте голод.

Потрібно чітко розрізняти, коли ви голодні, а коли ні. Часто під час розладів, стресу люди заїдають ці стани, вживаючи тим самим багато зайвої, непотрібної людині в даний момент їжі. Любіть і балуйте себе частіше, влаштовуйте невеликі свята, слухайте улюблену музику, гуляйте на свіжому повітрі, щоб ніколи не довелося заїдати стрес цукерками.

І найважливіше – дані правила потрібно ввести в своє життя як щось невіддільне від нього, адже сталість – запорука успіху!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...