Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Шопінг – не в радість, а в досаду?

шопінгПроходячи біля вітрини модного магазину, 99% жінок обов’язково звернуть свій погляд саме туди, побачивши плакат або вивіску про акцію або розпродаж, з 90% можна бути впевненим що вони зайдуть туди, навіть не маючи при собі достатньої суми грошей – такий стереотип живе в уяві багатьох чоловіків і половини жінок, проте, як показали останні дослідження, він помилковий.

Аналітичний відділ компанії Mintel досліджую феномен шопоголізму прийшов до дивних висновків – 50% жінок не отримують задоволення від процесу покупки модних і нових речей. Як показує проведене опитування, 50% жінок вважають шопінг неприємним, 41% жінок отримують задоволення від шопінгу. Також 47% опитаних жінок, які мають дитину віком до 5 років не можуть знайти підходящий одяг, а 27% респондентів відповіли, що не можуть вибрати серед представлених моделей відповідний їхньому віку одяг і взуття. Але найжахливішим в процесі покупок жінки вважають примірку. Як зазначають фахівці, саме цим викликане зростання популярності покупок через мережу Інтернет.

Цікаво, що ще зовсім недавно деякі аналітики пророкували небувале зростання особистих покупок, якщо не назвати це епідемією шопоголізму. Але як бачимо ситуація з якихось невідомих причин кардинально відрізняється.

Як і деякі інші нездорові захоплення (до нездорової їжі, до комп’ютерних ігор), шопоголізм вважається психічним розладом. З іншого боку шопінг є найпростішим релаксантом та способом уникнути нервового зриву в сучасному світі. Задоволення від покупки приймається як нагорода за виконану нудну роботу по заробітку грошей.

Exit mobile version