• Без категорії

Шоколад і вагітність

Шоколад і вагітністьАмериканські дієтологи і гінекологи досліджували 300 майбутніх мам, намагаючись визначити взаємозв’язки між проявом стресу і вживанням продуктів з шоколаду.

Ученим вдалося встановити, що споживання шоколаду під час вагітності позитивно впливає як на розвиток самої вагітності і її перетікання, будучи спеціалізованим захистом від різних стресових ситуацій, так і позитивно впливаючи на розвиток майбутніх малюків.

Вивчався так само взаємозв’язок між кількістю з’їденого під час вагітності шоколаду і поведінкою новонароджених. Встановлено, що діти, що народилися у любителівшоколаду були активнішими, менш полохливі, частіше сміялися і взагалі позитивно реагували на оточуючий світ.

З другого боку споживання великої кількості шоколадних продуктів не сприяє благотворному впливу, і сам по собі шоколад може викликати серйозні алергічні реакції.

Поки американські учені не можуть пояснити достовірно, з чим пов’язані такі позитивні впливи на вагітність і розвиток дітей, і намагаються розрахувати оптимальну дозу прийому шоколаду, без нанесення шкоди організму майбутніх мам і їх дітей.

Достовірним залишається факт того, що шоколад виробляє активні речовини, що підвищують настрій.

Тому, дорогі матусі, якщо дуже хочеться – не відмовляйте собі і своїм малюкам в шоколадному сміху і солодкій радості.

До речі, шведські учені упевнені – шоколад продовжує життя людини. Любителі солодкого в 3 рази надійніше захищені від хвороб серця, які часто призводять до смерті.

Джерело: roditeli.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...