Шлюб з розрахунку: всі “за” і “проти”

Шлюб з розрахунку всі за і протиВсі ми, дівчата, дуже романтичні особи. Ми з самого дитинства хочемо любові, причому обов’язково великої і чистої, хочемо зустріти принца на білому коні. Однак здобути в обранці зрілого чоловіка з солідним заробітком, їздити з ним на морські курорти (а, може, з великим задоволенням, і без нього), носити дорогі прикраси з дорогоцінними каменями, пити французькі шампанські вина і кататися на своїй машині, нам теж ну дуже-дуже хочеться.

Так що ж вибрати? Сіре, обтяжене фінансовими клопотами життя, але щоночі з солодкою усмішкою на обличчі танути в обіймах коханого, або віддати перевагу золотій клітці, пафосу, заздрості подруг, але позбутися назавжди дитячої мрії?

Отже, зупинимося на основних перевагах та недоліках шлюбу за розрахунком

В першу чергу, вирушаючи в ЗАГС з корисливою метою, ми отримуємо щось, що дуже нам бажане. Найчастіше це фінансове благополуччя. Наш наречений є, наприклад, нафтовим олігархом, а ми ніжною, фігуристою особою. Він зможе забезпечити нас матеріально і буде мати можливість задовольняти всі наші примхи: золото, діаманти, ресторани, Мальдіви, наряди найвідоміших нашумілих брендів. З’являється шанс жити повним життям на “широку ногу”!

Нам не доведеться цілу добу проводити на кухні за чищенням картоплі, відбиванням м’яса і шинкування салатів. Ми повністю забудемо про те, що значить перемити гору посуду після чергового сімейного свята. А прибирання з миттям підлог і діставанням з-під ліжка брудних шкарпеток, назавжди залишиться в минулому.

Не доведеться, маючи немовля, проводити з ним 24 години на добу, забуваючи про свій зовнішній вигляд. Весь час буде поруч покоївка і нянечка, які розважать малюка, поки Ви проводите час, надаючи абсолютну досконалість свого образу.

З’явиться можливість забути про громадський транспорт, злих і роздратованих кондукторів, повні маршрутки, потяги та електрички. Буде відмінний шанс подорожувати на власному комфортному авто, літаку чи круїзному лайнері. Як Вам така перспектива?

Але з іншого боку, що ми втрачаємо? Ми можемо втратити всю казку, описану вище, якщо, наприклад, все майно буде передано його колишній дружині і дитині, про існування яких ніхто не підозрював. А раптом квартира виявиться зовсім не його? У такому випадку наше юне прекрасне тіло стане заручником розважливої любові. А ще ми, швидше за все, назавжди втратимо можливість знайти справжнє жіноче щастя. Адже найпрекрасніше, що може трапитися в нашому житті – це крихітний малюк, у якого ваші очі і надзвичайно рідна і кохана усмішка турботливого чоловіка.

Може нам і доведеться поєднувати домашнє господарство, дітей та важку нервову роботу, заради відносного матеріального благополуччя, але ми будемо точно впевнені, що є серце, яке б’ється заради нас. Тільки люблячий чоловік захоче терпіти всі примхи ПМС і вагітності, бігаючи по ночах в ларьок за шоколадкою або точно зможе вгадати, сік з якого фрукту ми захочемо, будучи посланим в супермаркет. Напевно, це і є щастя!

Однак, чітко визначитися з вибором – справа дуже важка і серйозна. Але моя Вам рада, виходячи заміж за розрахунком, складайте шлюбний договір з перевіреним і досвідченим в цьому питанні юристом. Ця процедура допоможе захистити себе у випадку розлучення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...