• Без категорії

Шльопати або не шльопати

Шльопати або не шльопатиДитячі психологи дійшли висновку, що шльопати дітей потрібно. Батьки, що несильно шльопають своїх малюків за провини, забезпечують їм психологічний захист від тягот і труднощів навколишнього світу. Такі діти краще пристосовані до життя, більш контактні і доброзичливі.

Міжнародна команда учених з різних країн світу провела дослідження з даного питання. Вони встановили, що діти, яких карали за витівки так само, до того ж, більш успішні в дорослому житті. Серед них вищий відсоток щасливих людей. Учені підведжуючи свою думку результатами аналізу опитуваних 179 тінейджерів. Їм ставили питання, як часто їх шльопали в дитинстві за провину і коли таке покарання було востаннє.

Дослідження показало, що розумні фізичні покарання такого роду в шестирічному віці – причина кращої успішності в школі. Якщо дітей взагалі не карали фізично, це викликало в подальші роки психологічні проблеми, труднощі в спілкуванні з оточуючими і складнощі в навчанні. Також ряд проблем був і у тих людей, яких продовжували карати і в дорослішому віці.

Керівник дослідження, професор Марджері Гунно, заявила, що фізичні покарання можуть бути дуже небезпечні. Але в певні періоди життя малюка вони бувають просто необхідні. Необхідно лише дотримувати міру і вчитися краще розуміти свою дитину.

Джерело: Женский журнал «Woman Lady» – всё для милых дам!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...