Шльопати або не шльопати

Шльопати або не шльопатиДитячі психологи дійшли висновку, що шльопати дітей потрібно. Батьки, що несильно шльопають своїх малюків за провини, забезпечують їм психологічний захист від тягот і труднощів навколишнього світу. Такі діти краще пристосовані до життя, більш контактні і доброзичливі.

Міжнародна команда учених з різних країн світу провела дослідження з даного питання. Вони встановили, що діти, яких карали за витівки так само, до того ж, більш успішні в дорослому житті. Серед них вищий відсоток щасливих людей. Учені підведжуючи свою думку результатами аналізу опитуваних 179 тінейджерів. Їм ставили питання, як часто їх шльопали в дитинстві за провину і коли таке покарання було востаннє.

Дослідження показало, що розумні фізичні покарання такого роду в шестирічному віці – причина кращої успішності в школі. Якщо дітей взагалі не карали фізично, це викликало в подальші роки психологічні проблеми, труднощі в спілкуванні з оточуючими і складнощі в навчанні. Також ряд проблем був і у тих людей, яких продовжували карати і в дорослішому віці.

Керівник дослідження, професор Марджері Гунно, заявила, що фізичні покарання можуть бути дуже небезпечні. Але в певні періоди життя малюка вони бувають просто необхідні. Необхідно лише дотримувати міру і вчитися краще розуміти свою дитину.

Джерело: Женский журнал «Woman Lady» – всё для милых дам!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...