Школярам платитимуть за піші прогулянки

Школярам платитимуть за піші прогулянкиНайближчим часом власті Великобританії збираються почати черговий хрестовий похід проти дитячого ожиріння. Всім школярам, які ходитимуть пішки до школи і назад, власті почнуть видавати ваучери на покупки товарів в мережі Topshop, а також квитки в кіно. Обдурити дорослих у дітей не вийде, оскільки у всіх школах введуть спеціальну систему контролю.

Пілотна схема спершу запускається на півдні Лондона в Уїмблдоні. Тут школярам, які вісім разів дійшли пішки до школи, видаватимуть ваучери Topshop на суму в п’ять фунтів, а також квитки в місцевий кінотеатр за п’ять піших прогулянок в певний період. Всі школярі використовуватимуть спеціальні магнітні карти, за допомогою яких дорослі переконаються у тому, що діти дійсно ходили пішки.

Ця суперечлива, на перший погляд, практика стала однією з декількох ініціатив, розроблених властями для загального поліпшення стану здоров’я британців. Якщо раніше лейбористи проштовхували політику виховання, яка включала численні лекції про здоровий спосіб життя, які ніхто не слухав, то тепер консерватори пропонують скористатися іншою системою, розробленою двома провідними американськими економістами.

Це так звана політика батога і пряника. Так, людей спонукатимуть до здорового способу життя різними способами. Одночасно, найледачіші і упертіші можуть зіткнутися з серйозними проблемами. Вже пропонується, наприклад, позбавляти курців медичної страховки, а також збільшувати її вартість для людей, що уперто дотримуються нездорового режиму харчування.

Воспитание детей трудный и длительный процесс, и рано или поздно приходиться поговорить с воспитанниками о сексе. Сексуальное воспитание детей – один из самых актуальных вопросов в современной образовательной системе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...