Шкіра – дзеркало кишечника

Шкіра - дзеркало кишечникаШкіра покриває все наше тіло і виконує вона не тільки захисну функцію. В її обов’язки входить видільна функція. Будучи частиною сечовидільної системи, шкіра стає екраном, на якому видно будь-які збої в переробці і висновку не перероблених продуктів життєдіяльності. Якщо шкіра покривається прищами і іншими неприємними дефектами – це сигнал того, що виникли проблеми в шлунково-кишковому тракті.

Поява акне та інших гнійничкових захворювань, набряки, землистий відтінок, лущення, почервоніння, в’ялість і передчасне старіння шкіри – все це говорить про накопичення токсинів, які з якоїсь причини з організму не виводяться.

Цю проблему можна вирішувати двома шляхами: косметологічним, спрямовуючи свої зусилля на видалення наслідків токсикологічного отруєння, по суті, здійснюючи косметичний ремонт будинку, в якому тріснув фундамент, або очищенням організму, яке спрямоване на відновлення фундаменту – усунення першопричин, які порушили нормальне функціонування кишечника.

Перший шлях тупиковий. Ігноруючи сигнали кишечника, маскуючи їх косметичними засобами, можна упустити можливість вилікуватися і проблеми почнуть рости як сніжний ком: прищів все більше, шкіра все жовтіше і зморшкувата, витрати на косметику все більші.

Очищення організму – єдино правильний шлях. Наука та медицина разом давно зробили крок попереду і на зміну звичайним клізмам, блювотним і проносним засобам прийшли сучасні способи лікування кишечника. До них відносять плазмафарез, гемосорбція, гемодіаліз. Зрозуміло, такі процедури проводять лише в умовах стаціонару. Ці способи очищення крові гарні, але вони не можуть очистити кишечник, і нові порції шлаків і токсинів знову будуть отруювати нашу кров. Тому чистку крові можна використовувати як один з підтримуючих факторів в період очищення кишечника.

Промити весь шлунково-кишковий тракт не в силах навіть гідроколонотерапія, так як вона ефективна для товстого кишечника, не зачіпаючи бруд в тонкому. Тому необхідно використовувати інші способи.

Найефективніший спосіб – це промивання кишечника сіллю у високій концентрації або спеціальними препаратами. Це метод індійських йогів, а також методика, розроблена сучасними медиками. Вона заснована на препараті фортран. До цих способів слід вдаватися з обережністю, тому що разом з токсинами, сіль висмоктує з кишечника і крові калій і кальцій.

Кишковий лаваж, розроблений НДІ ім. Скліфосовського позбавлений таких недоліків. Його мінеральний склад максимально наближений до кишкового, також він містить вітаміни. Все це дозволить забезпечити стабільний склад крові без вилучення з неї мікроелементів.

Промивання кишечника забезпечує дезинтоксикацию, проводячи генеральне прибирання в організмі. Завдяки йому, внутрішнє середовище організму відновлюється, збільшується ефективність інших методів лікування, а головне, шкіра стає чистою і свіжою.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...