• Без категорії

Шість ознак того, що він знайшов у тобі тимчасову іграшку

Шість ознак того, що він знайшов у тобі тимчасову іграшкуЧасто хлопці маніпулюють почуттями дівчат і змушують їх думати, що все серйозно і надовго. У підсумку, через місяць дівчина залишається з розбитим серцем біля розбитого корита, заниженою самооцінкою і кілограмом рятівних шоколадних цукерок.

Є категорія чоловіків, які впевнені в своїй чарівності і відточують майстерність на кожній дівчині, які здаються їм цікавими і привабливими. Їх мало турбує той факт, що дівчата відкривають їм душу і з головою поринають у відносини, а потім страждають.

Як зрозуміти, що ти для нього – тимчасова іграшка:

  1. Він недавно розлучився з попередньою дівчиною

Якщо ти знаєш, що зовсім недавно об’єкт твоєї пристрасті був у відносинах – це перший знак до того, щоб задуматися. Є, звичайно, ймовірність того, що ти настільки запаморочила йому голову, що він моментально забув про свої душевні терзання, але частіше за все правдивим виявляється інший варіант: він шукає в тобі втіху або відволікаючий фактор. Називай, як завгодно. Хочеш – ризикни, але не дивуйся, якщо через місяць він повернеться до колишньої або, що ще гірше, буде час від часу з нею спати потай від тебе.

  1. Його стосунки з колишньою були тривалими і серйозними

Такі відносини не проходять без сліду, тим більше, якщо розставання було важким для обох сторін. Він буде посміхатися тобі, цілувати твої губи і дивитися в очі, а голова його тим часом буде зайнята думками про неї: чи знайшла вона когось, що б вона подумала, якби побачила його з тобою, як вона там взагалі, нудьгує, чи ні?…

  1. До колишньої у нього було ще мінімум три-чотири-двадцять попередніх колишніх

Є категорія людей, яким постійно потрібно бути в відносинах. Вони красиві, у них гарне почуття гумору і компліментами вони обсипають завжди дуже щедро. Ось тільки ці фрази до тебе вже чули мінімум три-чотири-двадцять його попередніх колишніх, і ти напевно не остання.

  1. Відносини розвиваються зі швидкістю світла

Ви познайомилися тільки два тижні тому, але у вас було вже п’ять зустрічей, і в повідомленнях він пише, що ні дня без тебе не може. Він вже мріє познайомити тебе зі своєю мамою і розповідає, як йому пощастило, що він тебе зустрів. Ти для нього – як ковток свіжого повітря, і, треба ж, він уже зовсім не думає про колишню, і все завдяки тобі одній. Так триває ще два тижні, а потім він … просто перестає писати. Зникає без сліду. А знаєш, чому? Тому що у нього вже з’явилася нова, та, без якої він не може жити наступний місяць.

  1. Між вами мало спільного, але тебе до нього тягне за незрозумілої причини

Він – твій антигерой. У вас різні захоплення, ви слухаєте різну музику, він тобі не подобається в багатьох сенсах, але як він каже… Його слова змушують тебе повірити в те, що саме він – твій ідеал. Ти швидко закохуєшся і втрачаєш пильність, а тим часом точно так же в нього закохалися ще пара десятків дівчат, про яких ти дізнаєшся трохи пізніше. Приблизно тоді, коли в сльозах будеш “шерстити” його сторінки в соціальних мережах і знаходити його улесливі коментарі під знімками пари десятків таких же потерпілих.

  1. Він не поспішає знайомити тебе з друзями

Так, ти вже багато чула про його кращих друзів Сашу і Діму, а ще про найкращу подругу Віку, яка взагалі “свій хлопець” – завжди готова вислухати і дати пораду. Ось тільки знайомити тебе з ними він не поспішає, як, власне, і вони не прагнуть тебе дізнатися. А все тому, що вони знають: це тимчасове захоплення, яке скоро пройде.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...