Що жінки не терплять в сексі

Що ж може звести нанівець всі сексуальні старання чоловіка?

Механічний секс

Більшість жінок згодиться що секс без пристрасті нудний. Ніяка жінка не хоче бути в ролі надувної ляльки (можливо окрім невеликого числа). Будьте чутливі і ласкаві не тільки в сексі, а так само в прояві любові до неї.

Монотонність

Якщо ваша дівчина або дружина знає вже кожну тріщину на стелі – у вас великі проблеми. Але не варто панікувати. Просто змініть місце. Спробуйте зробити це у ванні, на кухні, у вашій машині або на вулиці (звичайно ж без сторонніх:), можливості безмежні. Пограйте з своєю уявою.

Стогін і базікання

Дуже гучний стогін як правило дратує жінку. Абсолютна тиша так само не кращий варіант. Головне знайти "золоту середину", при якій ваші сусіди не повинні вас чути.

Не використовуйте одні і ті ж слова під час сексу.

Не бажання експериментувати

Якщо ваші відносини вже достатньо тривалі, не бійтеся експериментувати. Сексуальне життя з часом стає нудним. Але у ваших силах не допускати цього. Випробовуйте різні пози, ролеві ігри дадуть свободу вашій фантазії. Робіть все, що вам хочеться якщо ваш партнер не проти цього і якщо це додасть спецій у ваше сексуальне життя. Обговорюйте ваші фантазії з партнером під час розпивання хорошого вина, і ви будете здивовані як швидко вони утілюються в реальність.

Джерело: sexinfa.blogspot.com

НА ГОЛОВНУ — Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...