Що хвилює вагітних?

У жінок в положенні в ході вагітності виникає ряд питань, і це не дивно. Їх цікавить, наскільки безпечні можуть бути ті або інші дії, які вони раніше регулярно скоювали.

Чи можна фарбувати волосся під час вагітності?

Жінок цікавить, чи не вплине фарбування волосся в період вагітності на самого малюка. На сьогоднішній день не існує письмових доказів того, що фарбування волосся в період вагітності викликає проблеми при пологах, є слідством викиднів, неправильного розвитку плоду. Проте не існує і доказів того, що фарбування волосся в період вагітності відображається позитивно. У будь-якому випадку, лікарі рекомендують в рамках обережності утриматися від фарбування волосся в перший триместр вагітності. Лікарі також настійно рекомендують при фарбуванні волосся керуватися чітко вказаних інструкцій і не тримати фарбу на голові довше встановленого часу. Крім того, на думку лікарів, краще віддавати перевагу фарбам рослинного походження і що лікувальним підфарбовує бальзамам.

Чи можна фарбувати дитячу кімнату?

Під час вагітності все ж таки варто утриматися від самостійного фарбування дитячої кімнати, оскільки практично всі фарби містять хімічні речовини, деякі з яких можуть негативно відобразитися на здоров’я вагітній. Якщо ж Ви все ж таки зважилися самостійно розфарбувати дитячу, то Вам необхідно поклопотатися про хорошу вентиляцію (можна відкрити вікна!), обов’язково слід фарбувати в захисних рукавичках і захисному одязі. В ході фарбування не рекомендується їсти або пити в дитячій. Фарби на масляній основі вважаються небезпечнішими для вагітних, ніж фарби на водній основі.

У окремих дослідженнях мовитися про те, що ті жінки, які постійно працюють з такими розчинниками як етиленгліколь, піддаються ризику викидня.

Чи небезпечні інсектицидні засоби?

Вагітним жінкам необхідно знати, що всі інсектицидні засоби містять отруйні речовини в тому або іншому об’ємі. При частому використовуванні подібних засобів ризик неправильного розвитку малюка зростає.

Якщо у Вас є свій сад, то, звичайно, без інсектицидних засобів Вам не обійтись. В даному випадку вживіть деякі заходи безпеки:

Не обприскуйте самостійно рослини і дерева під час вагітності. Хай в цей період дану задачу візьме на себе Ваш чоловік або родичі.

Прагніть частіше використовувати швидше за засіб у вигляді лосьйону, ніж у вигляді спрею.

Якщо є необхідність в кімнаті застосувати інсектицидний засіб, поклопочіться про те, щоб весь посуд, їжа і інші засоби, якими Ви регулярно користуєтеся, були винесені за межі кімнати.

Якщо після обробки Вам самостійно потрібно обробити ґрунт, робіть це в захисних рукавичках, щоб уникнути контакту шкіри з даними речовинами.

Наскільки небезпечне пасивне куріння?

Так, пасивне куріння небезпечне для вагітних жінок, які самі не палять. Пасивне куріння здатне відобразитися на зростанні, вазі і розвитку дитини. Постійне пасивне куріння в період вагітності здатне в окремих випадках спровокувати розвиток раку у дитини.

Чи можна вагітним жінкам відвідувати сауну або джерела з гарячою водою?

Лікарі рекомендують вагітним утриматися від сауни або джерел з гарячою водою, оскільки все це здатне збільшити ризик неправильного розвитку плоду.

Чи можна в ході вагітності лікувати зуби?

Саме по собі лікування зубів під час вагітності не завдає ніякої шкоди плоду. Місцева анестезія також не завдає шкоди майбутній дитині. Проте в період вагітності у жодному випадку не рекомендується робити рентгенівські знімки зубів.

Чи небезпечний комп’ютер під час вагітності?

На сьогоднішній день не знайдено ніяких побічних дій від сучасних комп’ютерів на вагітних жінок. Це означає, що при використовуванні сучасних моделей комп’ютерів вагітним жінкам боятися нічого.

Джерело: medicina.ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...