Що впливає на здоров’я волосся

Що впливає на ріст волоссяЩо може бути простіше ніж змінити свій образ за допомогою зміни зачіски або кольору волосся. Протягом усього життя таке перетворення зазнає кожна дівчина безліч разів. Навколишнім це в більшості випадків подобається, але от волосся від цього не в захваті і часто дає «задню», починаючи сіктися, випадати, слабшати.

Завжди можна знайти компроміс між бажаннями і можливостями. Такщо ось які фактори, які прямо впливають на ваше волосся.

Спадковість

Гени, отримані від батьків ми не перекриємо і нам доведеться змиритися з тим, що волосся у нас темне, а не світле, кучеряве, а не пряме. Особливо варто замислитися над тим щоб відмовитися від експериментів над волоссям, якщо у батьків є з ними проблеми і у них воно слабеньке.

Харчування

Волосся – невід’ємна частина організму і як і будь-який інший орган реагує на зміну харчування і раціону. Величезну шкоду приносять різноманітні дієти, які забирають у волосся креатин (складає 97% їх структури) і такі необхідні вітаміни та мікроелементи.

Вживання надмірно жирної їжі призводить до того, що волосся також стає жирними, але проблема вирішується переходом на рослинні жири та масло.

Шкіра голови

Стан шкіри голови прямо впливає на ріст волосся і його здоров’я, адже яка земля – такий і врожай. Найбільш часто проблеми стосуються очищення пір шкіри на голові – вони або дуже інтенсивно виділяють жир (жирне волосся), або занадто забиті (сухе волосся). Цей процес слід регулювати за допомогою правильних миючих засобів і шампунів, а ще краще звернутися до спеціалістів салону, наприклад http://be-beautiful.com.ua/. Досвідчені косметологи допоможуть вирішити цю проблему.

Внутрішні органи

Здоров’я внутрішніх органів, до яких відносяться і всі залози відіграє не останню роль у здоровому вигляді волосся і час від часу рекомендується прочищати кишковий тракт і нирки. Зробити це можна в домашніх умовах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...