• Без категорії

Що виконує вирішальну роль у виборі чоловіка?

Що виконує вирішальну роль у виборі чоловіка?Дивно, але вирішальним критерієм у виборі сексуального партнера для жінки є його…попа!

Але найголовніше для жінок у всьому світі – це оформлений пружній зад. Чому? Як стверджують фізіологи, м’язи сідниць дозволяють здійснювати сильний прямий випад під час статевих зносин, що збільшує шанси на запліднення, а це, безумовно, можна вважати важливим показником сексуальності.

Високі відносини. Жінкам подобаються високі крупні чоловіки. Чому? По-перше, в підсвідомості жінок з первісних часів збереглася установка: крупний самець – кращий здобувач. По-друге, люди з кожним роком стають вище (за останні п’ятдесят років середнє зростання збільшилося на 8 сантиметрів. Згідно прогнозам, в наступні п’ятдесят років ми виростемо ще на 5 сантиметрів). З еволюційної точки зору вищі люди є як би прогресивнішими, а, як затверджують психологи, представниці прекрасної статі завжди прагнуть мати потомство від досконаліших самців.

Товстий або тонкий? Сучасні жінки вибирають не сухорлявого бігуна на довгі дистанції і не борця сумо, а чоловіка середньої угодованої!

Волосистість і темперамент. Згідно опиту англійського журналу "Єва", 7% жінок люблять сильно зарослі чоловічі груди, 54% віддають перевагу средневолохатим. При цьому 89% жінок проти того, щоб чоловіки видаляли волосся на грудях за допомогою депіляції. Чому? Як затверджують сексології, волосся на грудях виконує роль своєрідного секс-стимулятора, ніжно порушуючи під час статевого акту чутливу до дотиків шкіру жінки.

Лисий мачо? Вважається, що випадання волосся пов’язане з підвищеним виробленням чоловічих гормонів. Але причиною чоловічого облисіння може бути і підвищена чутливість волосяних фолікулів: нормальний рівень гормонів ними сприймається як надмірний. Тому лисина не завжди пов’язана з гормональним фоном.

Еталон чоловіка.

З чоловічої точки зору. М’язистий торс – 21%; М’язисті руки – 18%; Великий статевий член – 15%; Високий зріст – 13%; Стрункість – 10%; Інше – 23%.

З жіночої точки зору. Сідниці – 39%; Високий зріст – 11%; Угодованість – 11%; Волохаті груди – 7%; Стрункість – 5%; Інше – 27%. До речі, розміри дітородного органу в рейтингу жіночих переваг виявилися на останньому, 20-м місці.

Взнай, в якому віці жінки досягають піку сексуальності?

Джерело: zvesti.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...