Що відбувається в організмі під час сексу

dv2174021Що відбувається в організмі під час сексу? Чому жінка після сексу може закохатися в свого партнера, а чоловік хоче продовження? Спробуємо відповісти на ці питання.

Вченими доведено, що під час сексу в організмі виробляється окситоцин – гормон щастя. Це потрібно для зниження психологічного захисту у сексуальних партнерів і для більшої довіри між ними. У представниць прекрасної статі цей гормон виробляється в більшій кількості. Саме тому жінці так легко закохатися в свого партнера по сексу.

А ось на представників сильної статі цей гормон діє по-іншому: він приносить лише почуття задоволення. Під час сексу чоловік отримує також допамін – гормон задоволення. Тепер зрозуміло, чому чоловік після сексу хоче продовження, а дама – просто закохується.

Що відбувається в жіночому організмі під час сексу

Окремо варто зупинитися на процесах, які відбуваються в організмі жінки. Доведено, що на губах у жінок знаходиться в 100 разів більше нервових закінчень, ніж на подушечках пальців. І тому поцілунки запускають у жіночому мозку вироблення речовини, що піднімає настрій. Також вони підвищують рівень гормонів і жіночу сексуальність.

Сексологи переконані: ключ до оргазму жінки – розслаблення, а не лишні незрозумілі питання дівчатам, розповіді про сексуальні подвиги. Іншими словами, щоб випробувати найвище сексуальне задоволення, жінці варто викинути з голови зайві думки і постаратися розслабитися. Чоловікові ж даний психологічний аспект не настільки важливий. Для нього головне – це фізична стимуляція.

Користь сексу

Оргазм швидко блокує больові сигнали, що надходять у мозок. Такий ефект можна порівняти з прийомом ударної дози знеболювального.

Регулярний секс стимулює ріст клітин мозку, що відповідають за пам’ять і здатність до навчання. Під час сексу кров приливає в голову, що активізує роботу мозку. Тому заняття любов’ю роблять людину розумнішою.

Під час пристрасного і активного сексу спалюються зайві калорії і сантиметри на талії. Секс – найкраща зарядка!

Оргазм покращує кровообіг і обмін речовин в організмі. Крім того, тренуються легені і серцево-судинна система.

Головний плюс сексу – він робить нас щасливими! Повноцінне і якісне інтимне життя сприяє підвищенню самооцінки і впевненості в собі, а також покращує наш настрій!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...