Що в жінках відлякує чоловіків

Що в жінках відлякує чоловіківЗвичайно, немає нічого легше, ніж повалити всю вину за відносини, що не складуться, на могутні плечі чоловіка, проте, насправді, часто проблема криється саме в жінці.

Так що ж його може відлякати?

Залежність від відносин

Якщо для тебе відносини з коханою людиною є головною (або навіть єдиної) опорою в житті, якщо ти не можеш уявити своє існування без другої половинки, то це означає, що ти залежна від відносин.

Ця залежність виявляється в нав’язливості. Нескінченні визнання в світлих відчуттях, настирні дзвінки по телефону і повідомлення в ICQ протягом всього дня з питаннями ніби "Як справи?" і т.д.- ось прояви цієї нав’язливості.

Із залежності народжується і почуття ревнощів. З’являється бажання контролювати кожен крок партнера, одержувати звіти про його місцезнаходження 24 години в добу і 7 днів на тиждень, а також народжується страх втратити коханого. Ти починаєш уважно вивчати його пошту, зміст мобільного телефону, влаштовуєш гучні з’ясування відносин через його уявну холодність по відношенню до тебе, приписуєш йому зв’язки з іншими дівчатами…

Цілком зрозуміло, що чоловіку не подобається така маніакальна увага, яка сильно обмежує його свободу і не дає можливості, наприклад, спокійно посидіти в барі з друзями. Адже доведеться вислуховувати від своєї коханої жінки купу докорів, скарг і стогонів в дусі: "А чому ти не взяв мене з собою?", "Твої друзі тобі дорожчі за мене?", "Там напевно повно красивих жінок!" і т.д. і т.п.

Невпевненість в собі

Звичайно, у кожної представниці прекрасної статі є як мінімум декілька приводів для невпевненості в собі. У тебе теж напевно є певна недосконалість, але тільки акцентувати на них увагу не варто.

Категорично протипоказано нав’язливо, день за днем ставити коханому чоловіку наступні питання: "Я потовстіла?", "Подивися, у тієї дівчини груди/попа/зачіска красивіше ніж у мене?", "А ти і справді вважаєш мене найпривабливішою?", "Ти мене не розлюбиш навіть з цим прищиком на носі?" і т.д.

Заяви в дусі "У мене такі кола під очима!" або "Як хочеться позбавитися целюліту!" теж краще залишити при собі. Звичайно, в теорії, з близькою людиною можна обговорювати абсолютно все, але такі теми варто приберегти для дівич-вечорів.

Чоловіку вислуховувати постійні скарги на твою зовнішність і вимоги по сто разів на дню оспівувати тобі дифірамби (щоб якось згладити твою невпевненість в собі) із зрозумілих причин не хочеться.

Більш того, розказуючи знов і знов про свої проблеми, ти примушуєш його задуматися – мабуть, з тобою щось дійсне не так?

Прагнення лідирувати

У наше фемінізоване століття жінки все частіше звалюють на себе чоловічі обов’язки – це негативним чином позначається і на відносинах. Якщо ти прагнеш у всьому лідирувати, одноосібно ухвалювати важливі рішення (аж до того, яку машину вам купити і куди поїхати у відпустку), самостійно заробляти собі на життя, то тобі варто всерйоз задуматися – чи не відлякуєш ти цим свого коханого?

Чоловіку важливо мати простір для діяльності. Він хоче відчувати себе захисником, здобувачем і взагалі, відчувати свою приналежність до СИЛЬНОЇ статі.

Якщо ти йому такої можливості не даєш, то він або стає пасивним, м’яким і податливим, як тісто, або ж вважає за краще ретируватися у пошуках ніжної квітки – м’якої і добродушної жінки, а не чоловіка в спідниці.

На заметку женщинам.

Каждая из будущих хозяек переживает о своей постели как в сексуальном, так и прямом смысле. Купить оптом постельное белье недорого всегда можно и даже нужно, так как оно лишним не бывает, а в некоторых ситуациях может вас здорово выручить.

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...