• Без категорії

Що таке секс для жінки?

Що таке секс для жінки?

Секс для прекрасної половини людства – це не тільки задоволення, насолода і можливість розслабиться, але і фізична необхідність, невід’ємна частина здорового способу життя. Той факт, що в парі є регулярний секс, дає переважній більшості опитаних жінок відчуття того, що вона бажана, приваблива, що вона – жінка.

Друге по популярності визначення сексу звучить так: секс – це спосіб укріпити або навіть відновити відносини, розпалити вогонь любові, який вже давно ущухнув.
Як показало міжнародне дослідження, відношення до сексу у жінок з різних країн світу, схоже. У 75% жінки вважають секс важливим або дуже важливим. Існують цікаві культурні відмінності в сексуальних мотиваціях на Заході і Сході, але секс однаково важливий для тих, і для інших.

У Латинській Америці (Бразилія, Венесуела, Мексика) жінки надають більше значення сексуальної близькості і інтимності, ніж в інших країнах світу. Латинська пристрасть живе і є здоровим явищем!

Європейські жінки надають менше значення сексу в житті, ніж латиноамериканки. Всього 17 % опитаних сказали, що він дуже важливий, 58% – що важливий. Примітно, що дуже важливим секс рахують лише 21% італійок і всього 13% француженок. У Великобританії дуже важливим його рахують тільки 18% респонденток.

Одне з найбільших значень сексу додають жінки в Саудівській Аравії (86% оцінили значення сексу як важливе). Арабські жінки поступаються тільки мешканкам Венесуели в оцінці сексу. Це конфіденційне дослідження дає можливість поглянути зсередини на секс в незнайомій культурі. У мусульманському світі секс є привілеєм подружніх пар. Священний Коран дивно сучасний у вказівках для віруючих з цього питання: жінок слід поважати, їх потреби – задовольняти. Прелюдія важлива, і чоловікам дається повчання: “Хай не один з вас та не накинеться на дружину як звір (верблюд)”.

А 84% жінок у всьому світі вважають спонтанний секс дуже важливим!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...