Що таке передпологова турбота?

090Жінка як ніколи раніше потребує передпологової уваги, тому що вона допомагає їй долати всі складнощі вагітності. Крім того, належна турбота про вагітну дозволить попередити багато захворювань або виявити їх на ранній стадії.

Хто ж допоможе вам в цьому? Перш за все, це ваші рідні. Але вони, не маючи медичної освіти, не зможуть дати вам більше, ніж моральну підтримку. Тоді як ваш лікуючий лікар проконсультує вас по будь-якому з хвилюючих вас питань. Адже саме він зобов’язаний направити ваші сумісні зусилля на те, щоб майбутня мама була спокійна і здорова.

Передпологова турбота про вагітну більш ніж позитивно впливає на її стан. Ваші рідні і ваш лікуючий лікар повинні немало постаратися, щоб ви одержали все необхідне.

Якщо ви будете упевнені в своєму лікарі, то вагітність не стане для вас складним етапом, і ви зможете і далі насолоджуватися життям, адже вагітність – самий незвичайний період для будь-якої жінки. Робіть все можливе, щоб і для вашого малюка ці 9 місяців стали щасливими і спокійними. Забезпечити собі належну передпологову турботу – відмінний початок!

Ваш перший візит до лікаря

Ваш перший візит до лікаря може бути найдовшим зі всіх візитів. Доктор задасть вам величезну купу питань, крім цього, ви пройдете огляд. Також вам буде запропоновано здати аналізи в лабораторію прямо в ході вашого першого візиту.

Лікар повністю ознайомиться з вашою медичною історією, включаючи інформацію про менструацію і попередні вагітності, якщо такі були. Обов’язково розкажіть лікарю про аборти і викиднів, якщо вони були, а також поділитеся інформацією відносно будь-яких операцій і лікуванні в стаціонарі.

Ваш лікар повинен мати повну картину того, як ви себе відчуваєте на даний момент і що ви для цього робите – ваш спосіб життя, харчування та інше.

Не забудьте розповісти доктору, до яких препаратів ви особливе алергічні. Крім всього іншого, важливо буде вказати на генетичну обтяжену, тобто, чи були у вашій сім’ї якісь спадкові хвороби, що передаються з покоління в покоління – діабет або ін. Якщо у вас є хронічні хвороби, то про них теж слід розповісти вашому лікарю, а ще краще принести з собою історію хвороби і медичну картку.

Джерело: womanart.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...