Що їсти, якщо ти хочеш народити спокійну дитину

Якщо ти хочеш народити спокійного малюка, переглянь свій раціон харчування

Лікарі виявили зв’язок між дитячими коліками, які викликають гучний дитячий плач і дієтою під час вагітності їхніх мам. Правда, поки в науки ще недостатньо доказів, які дозволили б офіційно рекомендувати жінкам в положенні змінювати режим харчування.

Але висловлено припущення, що майбутні мами можуть істотно зменшити шанси на народження вічно плачучих немовлят, якщо вони будуть дотримуватися під час вагітності дієти з високим вмістом вітаміну групи В, що міститься в стейках, яйцях і курці. Мова йде про вітамін В12. Як з’ясували вчені, у жінки, що мають високий рівнем цього вітаміну на ранньому етапі вагітності, згодом в три рази частіше народжуються тихі та спокійні діти.

А ось у молодих мам з дефіцитом вітаміну В12 на світ значно частіше з’являються малюки, які плачуть не менше трьох годин на добу. Даний вітамін грає ключову роль в розвитку мозку і нервової системи у дітей в утробі мами, він так само необхідний для здорової крові. Цього вітаміну найбільше міститься в червоному м’ясі, курці, молочних продуктах і вітамінізованих пластівцях, а також у печінці і молюсках – двох продуктах, яких лікарі рекомендують вагітним уникати.

Найчастіше дефіцит вітаміну В12 спостерігається у вегетаріанців. У цьому випадку у них нерідко відзначається анемія, втома, втрата ваги і запори. Однак і захоплення червоним м’ясом теж є шкідливою звичкою, на думку медицини, так що в дієті під час вагітності потрібно шукати золоту середину.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...