Що розповість про його характер його подарунок

Роблячи нам подарунки, чоловіки навіть не здогадуються про те, що в ці моменти розказують про свій характер і ставлення до нас більше, ніж могли б сказати словами. Не йдеться про речі, подарувати які ми попросили самі. Показові випадки, коли чоловіки вибирають подарунок за власною ініціативою.

Якщо він подарував вам гель для душу, шампунь або колготки, це говорить про те, що він, швидше за все, довго не замислювався над тим, ніж вас порадувати. Можливо, це просто відсутність фантазії, але частіше всього такі подарунки означають, що чоловік неуважний до вас або просто скупий. Це речі першої необхідності, і будь-яка жінка може придбати їх сама. До того ж, кожна з нас віддає перевагу певним маркам, і часто дарований шампунь просто не підходить. Такий подарунок може довго стояти на поличці у ванній кімнаті або відразу відправитися у відро для сміття.

Він підніс вам набір каструль, сковорідку або фартух? Такі подарунки говорять про практичність дарувальника. Можливо, він таким чином намагається зробити вам комплімент, похваливши ваше вміння готувати, і натякнути на те, що ви могли б займатися цим частіше. Хороша сковорідка, звичайно, не буде зайвою на будь-якій кухні, але романтичним такий подарунок не назвеш, ні якщо ви живете разом, ні, тим більше, якщо ваші відносини тільки розвиваються. Від дарувальника каструль не варто чекати зворушливих визнань і запрошень на прогулянки під місяцем.

Презент у вигляді конверта з купюрами або подарункового сертифікату в який-небудь магазин означає одне з двох: або чоловік, знову ж таки, не дуже уважний і ледачий для того, щоб сушити голову, придумуючи подарунок, або боязкий і недостатньо добре знає вас, тому боїться подарувати те, що вам не сподобається.

Якщо чоловік дарує вам комплект сексуальної нижньої білизни, це говорить про його сміливість, а у випадку, якщо він не промахнувся з розміром, ще і про те, що у нього багатий досвід відносин з жінками. Якщо подарунок зроблений на початку відносин, його можна розглядати як натяк на те, що чоловік чекає їх подальшого розвитку.

Парфуми або туалетна вода – один з найпоширеніших подарунків. Добре, якщо він знає, які аромати ви любите, і не підніс те, що вам абсолютно не підходить. У будь-якому випадку, це найоригінальніший презент, що говорить про те, що чоловік не особливо замислювався, вибираючи його.

Ювелірні прикраси дарують щедрі чоловіки. Але від того, який подарунок, теж багато що залежить. Якщо він у котрий раз підносить вам золоті сережки, тоді як ви носите виключно срібні колечка, можливо, він зовсім про вас не думає і намагається "відкупитися", сподіваючись на те, що ціна подарунка компенсує відсутність любові.

Все це узагальнення, адже тільки ви знаєте, чого хочете і про який подарунок мрієте. Якщо чоловік одного разу помітив, як ви зітхнули, проходячи мимо реклами нового аромату, або в розмові з друзями обмовилися, що мрієте про збори дисків улюбленого виконавця, запам’ятав це і в результаті підніс можливо, не найрозкішніший і найдорожчий, але такий бажаний подарунок, – саме це скаже про його увагу до вас, бажання вас порадувати і любов.

Джерело: Kleo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...