Що робити якщо відійшли води, а перейм немає

vodiУсі ми знаємо «стандартний» початок пологової діяльності, коли спершу жінка починає відчувати легкі, не періодичні перейми, які поступово посилюються, проміжок між ними скорочується, вони стають регулярними, і на якомусь етапі розривається плодовий міхур і відходять води.

Проте, буває і так, що у жінки відійшли води, а перейм немає, і вона почуває себе при цьому добре. Власне, таке самопочуття здатне ввести в оману з приводу того, що можна розслабитися і чекати перейми вдома.

Перейми можуть початися і через кілька годин після того, як почали відходити води. Навряд чи води відразу відійдуть повністю. Малюк все одно буде перебувати в навколоплідній рідині, тим більше, остання постійно продукується плодовими оболонками.

Що ж тоді змушує лікарів рекомендувати вагітним негайно їхати до пологового будинку? Справа в тому, що цілісність плодового міхура порушена, а це загрожує інфекцією і зараженням дитини. Це по-перше. По-друге, у жінки може бути просто дуже слабка пологова діяльність, при якій лікарі прийматимуть необхідні заходи. По-третє, ця ж пологова діяльність у деяких щасливиць настільки м’яка, що вони розуміють, що ось-ось зустрінуться зі своїм малюком лише тоді, коли починається вже період потуг. Тому, якщо домашні пологи не входить у ваші плани — вирушайте в пологовий будинок відразу, як тільки відійшли води, навіть якщо перейм поки і немає. Ніхто не говорить про якісь патології або несприятливі прогнози, однак, як відомо, береженого Бог береже.

Легких вам пологів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...