Що робити, якщо порвався презерватив

Що робити, якщо порвався презервативНайголовніше – вибрати презерватив так, щоб він, не заважаючи отриманню задоволення, виконував якісно і надійно функції оберігання від небажаної вагітності і від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Як і будь-який товар, презервативи мають параметри – розміри (це довжина і ширина) і характеристики, що визначають якість. Але і якісний іноді може підвести…

У разі пошкодження або розриву презерватива незалежно від того, відбулося сім’явипорскування чи ні, жінці терміново необхідно проспринцюватися.

Для цього підійдуть розчини, які легко приготувати в домашніх умовах:

1) розчин борної кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води;

2) розчин лимонної кислоти (або соку лимона): 1 чайна ложка на 1 літр води;

3) 0,5%-вий розчин саліцилової кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води.

Спринцюватися найзручніше за допомогою мікроклізми, протягом 3-5 хвилин вимиваючи насінну рідину з піхви круговими рухами. Через деякий час процедуру бажано повторити.

Вдаючись до спринцювання, слід пам’ятати, що:

1) концентрація кислот, використовуваних для розчинів, не повинна перевищувати 0,5-1%;

2) якщо при початку спринцювання відчувається паління, процедуру треба негайно припинити і розбавити розчин водою.

Перед початком процедури можна спробувати розчин на смак. Він повинен бути слабокислим, оскільки більш концентрований розчин може привести до опіку слизистої оболонки. Значно ефективніше вводити в піхву різні сперміцидні препарати, що продаються в аптеках.

Якщо партнери впевнені, що презерватив розірвався після того, як еякуляція відбулася, то в цьому випадку краще додатково скористатися методами і засобами так званої "аварійної" контрацепції.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...