Що робити, якщо порвався презерватив

порвався презервативЩо робити, якщо порвався презерватив? Головне – не панікувати! Ми поділимося рекомендаціями лікарів, дотримуючись яких вдасться уникнути всіх небажаних наслідків.

Порвався презерватив: можливі наслідки

Пошкодження презерватива під час статевого акту може обернутися безліччю неприємностей, як для жінки, так і для чоловіка. Для обох партнерів існує ризик підчепити венеричну інфекцію, а для жінки при цьому ще й висока ймовірність вагітності. Як уберегтися від усього цього?

Поради чоловікам

Перше, що необхідно зробити чоловіку після того, як порвався презерватив – це помочитися. Зі струменем сечі вдасться позбутися основної кількості інфекції.

Після цього слід помити статеві органи. Для цієї мети відмінно підійде дитяче мило або будь-яке інше, яке виявилося під рукою.

Через 7 днів після статевого акту треба перевіритися на наявність венеричних інфекцій. У разі виявлення якого-небудь захворювання лікування буде дуже ефективним, оскільки ти вчасно звернувся за медичною допомогою.

Багато хто помилково вважають, що одноразовий прийом антибіотиків врятує їх від будь якої венеричної хвороби. Це в корені невірно! Адже збудники захворювання можуть пристосуватися до безконтрольного прийому антибіотиків, після чого позбутися від них буде вкрай складно.

Якщо ти не впевнений у своєму статевому партнері, то через 21 день (інкубаційний період) слід також здати аналізи на ВІЛ, вірусний гепатит і сифіліс.

Поради жінкам

Відразу ж після невдалого статевого акту необхідно зайняти вертикальне положення, це ускладнить просування сперматозоїдів до маткових трубах.

Протягом перших 10 хвилин вкрай важливо ретельно помити статеві органи з милом. Після цього треба зробити спринцювання піхви лужними або кислими розчинами. Змінити кислотність піхви потрібно, щоб знищити сперматозоїди, які дуже чутливі до скачку рівня pH.

Розчин для спринцювання повинен бути не більше 1% концентрації. Можна використовувати наступний розчин: 1 ст. ложка соку лимона на 0,5 літра теплої води. Якщо в процесі спринцювання відчувається печіння, процедуру слід призупинити і ще додати в розчин води. Дуже зручно робити спринцювання за допомогою мікроклізми.

Існують і особливі засоби екстреної контрацепції. Вони здатні зупинити процес запліднення протягом 1-3 діб після невдалого статевого акту. Такі заходи особливо актуальні в тому випадку, коли партнери впевнені, що порвався презерватив після еякуляції.

Важливо! Засоби екстреної контрацепції порушують менструальний цикл, і тому їх варто застосовувати в крайніх випадках!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...