• Без категорії

Що робити, якщо чоловік зрадив

Що робити, якщо чоловік зрадивА чи потрібно бути терпимою до зради чоловіка (або зрадам?) Звичайно, зрада зраді різниця: є звичайний флірт, що переходить рамки дозволеного, наприклад, на курорті, у вагоні потягу, у відрядженні, а є серйозне відчуття до іншої жінки – розлучниці.

І в тому, і в іншому випадку необхідно зважити всі "за і проти", почекати момент, коли можна обговорити цю проблему і з’ясувати відносини, або не обговорювати її зовсім, оскільки вона з часом може зійти нанівець.

По-перше, треба дійсно переконатися у тому, що це трапилося. По-друге, не панікувати, хоча це дуже складно в даній ситуації і в голові, як молот, стукає одна думка: "Мій милий, що тобі я зробила?". По-третє, не влаштовувати сцен, тому що це нічого не змінить, а тільки посилить обстановку і без того розжарену.

Якщо ваш чоловік любить іншу і хоче створити з нею нову сім’ю, ніякі заклики до розсудливості не допоможуть. Звичайно, в цьому випадку жінкою рухає спрага мести, вона відчуває себе приниженою, розтоптаною, але помста приводить завжди до плачевних результатів і бумерангом обрушується на Вас.

Але якщо Ваш чоловік зовсім не бажає руйнувати сім’ю і все-таки зраджує? Подумайте самі, що його на це штовхає. Можливо, йому недосить сімейного тепла і ніжності з вашої сторони; можливо, ви йому відмовляєте в сексі, який він хотів би одержувати, можливо, занадто його опікаєте і не даєте самостійно кроку ступити! Може бути…

Як же поступити жінці, якій зраджує чоловік? Ви можете ухвалити рішення або піти від нього, або пристосуватися до свого реального існування, навчитися жити з його невірністю і іншими недоліками у ваших відносинах. Вам слід запитати себе: чи хочете ви згодитися на такі умови? Чи вважаєте ви, що яка-небудь винагорода компенсує ваші страждання?

Є тисячі жінок, які вважають, що багатство чоловіка і комфортабельний стиль життя, що надається їм, його хвилююча особа, його соціальний статус, його талант достатньою мірою компенсують його невірність. Інші ухвалюють рішення зберегти сім’ю ради дітей.

Існують позитивні і негативні способи пристосування до чоловічої невірності.

Негативний спосіб вибирають жінки, які постійно скаржаться на невірність і інші недоліки мужів. Обидві сторони – і чоловік, і дружина – залишаються в безвиході. Ніхто не хоче зробити крок до поліпшення взаємостосунків. Внутрішній світ жінки постійно підточується гіркотою і обуренням.

Значно кращий спосіб – сконцентруватися на повному і насиченому особистому житті, знайти інші форми задоволення своїх потреб. Навчіться радіти життю і витягувати все можливе з того загального, що ще пов’язує з чоловіком не чекаючи ніяких чудес.

Якщо чоловік упевнений у тому, що він хоче піти, краще буде відпустити його. Благання, загрози або торгівля не допоможуть, якщо він хоче розлучитися з вами. Крім того, принизливі зусилля зроблять поганий вплив на вашу думку про себе. Якщо ж він коливається, поступайте обачно і не висувайте ультиматумів.

У вас може виникнути спокуса провести косметичні зміни в спробі порівнятися з іншою жінкою, проте не дуже розраховуйте на це. Його захоплення тимчасово засліпило його, і він навряд помітить ваші хитрування.

Важливо усвідомити, до яких меж ви можете терпіти тупикову ситуацію, при якій він залишаючись з вами, продовжує зустрічатися з коханкою.

Розлука, за чиєю б ініціативою воно не відбувалося, часто надає благотворну дію.

По-перше, якщо він користується своїм романом для відчуття більшої свободи і новизни, зв’язок з коханкою може втратити для нього привабливість так, як більше вже не вимагається зберігати таємницю.

По-друге, він може знайти, що скучає без вас, без сім’ї. Розлука може надати і на вас цілюща дія. Ви можете відчути величезне полегшення. Врешті-решт принизливо, хворобливо і безглуздо жити з чоловіком. закоханим в іншу жінку.

Н про іноді чоловік може змінити свою поведінку, завдяки вірності і самовідданій любові. Ви врятуєте ваш брак, увійдете до своєї колії після його зради і зробите ваші відносини навіть краще, ніж раніше.

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...