Що робити в декреті?

rabotaНа це питання є багато відповідей. Спочатку необхідно подумати, для чого вам щось робити. Заради життєвої необхідності чи задоволення. Звичайно, добре якщо ваш варіант відповіді — перший, але, на жаль, частіше дівчата вдаються до будь-якої діяльності в декреті заради заробітку, який їм украй необхідний.

Яке ж заняття буде приносити вам задоволення і дохід.

Найпоширеніший варіант — це робота, пов’язана з програмуванням, дизайном, копірайтингом, рерайтом, перекладами тощо. Якщо ви викладач за професією, то можете зайнятися репетиторством, або допомагати у написанні контрольних, курсових, рефератів. Однак далеко не всі жінки мають потрібні для цього навички, освіту чи можливості. Тому варто розглянути інші способи заробітку. Це може бути яке-небудь хобі.

Картини, виконані в якійсь цікавій техніці, вишивка, художня ліпка, розпис посуду, складання біжутерії — все це може приносити дохід. Спробуйте себе в перукарській або манікюрній справі, адже клієнти можуть приїжджати до вас додому самі.

Дуже добре, якщо у вас є медична освіта. Пройдіть навчання на курсах масажистів — і бажаючі вирішити проблеми зі спиною також з’являться у вашому домі з певною сумою грошей.

Про інші способи отримання доходу в декреті читайте у наших наступних публікаціях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...