• Без категорії

Що робити, щоб народити дівчинку?

035Учені висувають чергову "продовольчу" теорію розділення полови в утробі матері. Різні варіанти того, що треба їсти і чого їсти не треба, щоб народився хлопчик або дівчинка, оголошені лікарями, народними цілителями і простими людьми вже багато століть. Тепер же дослідники з голландського Університету Маастріхта виступили з власною точкою зору на дане питання.

Вони знайшли, що комбінація "правильної" їжі і часу сексу є ключовим чинником в справі визначення статі майбутньої дитини. Так, охочі народити дівчинку повинні поклопотатися про те, щоб виключити з раціону продукти харчування, багаті содою і кальцієм, такі як картопля, оливки, бекон, салямі, банани, копчений лосось, креветки, несолодкий рис, сири з цвіллю, анчоуси, перероблене м’ясо, хліб і печення.

А налягати треба на їжу, насичену кальцієм і магнієм. У цю категорію входять йогурти, твердий сир, консервований лосось, ревінь, шпинат, тофу, мигдаль, вівсянка, брокколі, апельсини, горіхи і кеш’ю, цільнозернові продукти, рис і боби. Саме ця дієта і робить вплив на формування статі дитини, як вважають учені з Нідерландів.

Крім того, вони рекомендують жінкам, охочим народити дівчинку, регулярно займатися сексом, але тільки не безпосередньо в дні до і після овуляції. Такі висновки були одержані на основі спостережень за 172 жінками із Західної Європи у віці від 23 до 42 років. Раніше всі ці пані народжували хлопчиків (у одному випадку відразу четверо), і всі хотіли цього разу народити дівчаток. Зміна дієти, описана вище, дала результат в 80% випадків

Поділитися в...

Вас може зацікавити...