Що подарувати хлопчикові на день народження

Що подарувати хлопчикові на день народженняКорисні іграшки, розвиваючі ігри, пазли, цікаві книги – вибір батьків. Хлопчика вони можуть і не зацікавити. Щоб визначитися з вибором подарунка на день народження або новий рік, можна відвідати магазин іграшок і подивитися, що саме з асортименту становить інтерес для вашої дитини. Сучасні хлопчаки обожнюють транспортні засоби, від звичайних санок і скейтборду до велосипедів і скутерів. Дорогі презенти необов’язкові. Дитині можуть подобатися нецікаві з боку батьків речі: зброя, різні «бризкалки», радіокеровані машинки, повітряні змії, біноклі та різні оптичні прилади, ліхтарики, комп’ютерні ігри, фотоапарат, телефон.

Для того, щоб зрозуміти, чого хоче хлопчик, можна на кілька хвилин стати на його місце. Дарувати багато іграшок відразу не варто. Якщо так вже вийшло, що серед подарунків переважна більшість все-таки іграшки, краще прибрати їх в коробку, і залишити тільки одну. Коли малюкові набридне грати нею, можна дістати нову і замінити. Краще разом придумувати ігри і брати участь в них з батьками.

Навіть, якщо матеріальне становище дозволяє презентувати дорогі подарунки для хлопчика, не потрібно прагнути цього: виникає стимул до отримання більш дорогих предметів. Якщо не виходити за рамки розсудливості, навіть до підліткового віку фінансові рамки залишаться в межах допустимого. Якщо хлопчик з усього свого оточення єдиний не має іграшку, то її потрібно придбати, навіть якщо вона завідомо низької якості: не потрібно розвивати комплекс неповноцінності. Однак так потрібно чинити, тільки якщо положення дійсно таке, як каже дитина. В інакшому випадку покупка не потрібна.

Від конструктора «LEGO» навряд чи відмовиться який-небудь хлопчик pilotage-rc.ru. Такі подарунки приймаються з захватом. Захоплююча книга про лицарів, динозаврів або повна енциклопедія завжди бажаний презент. Набори для творчості зацікавлять і зовсім маленьких, і хлопчиків старшого віку: орігамі або виготовлення фігурок з гіпсу, створення моделей.

Ноутбук, сучасна модель телефону, фотоапарат сподобаються 100%, але підносити такі дорогі подарунки варто лише після попереднього обговорювання з батьками шибеника. При виборі презенту слід керуватися принципом: краще не те, що дорожче, а те, що з душею. Тоді подарунок запам’ятається хлопчикові надовго.

І в кінці ще невеликий список найцікавіших подарунків для хлопчиків. Тут Ви знайдете подарунки як для малюків, так і для молодших хлопців:

1) Футболка

2) Кросівки

3) Іграшкова зброя

4) Набір машинок або моделей автомобілів

5) Скейтборд або ролики

6) Хокейний набір або просто ключка

7) Розвиваючі ігри

8) Навушники чи інший гаджет для комп’ютера

9) Комп’ютерні ігри

10) Модні 3D пазли

11) Вертоліт на дистанційному керуванні

12) MP3 плеєр

13) Конструктор-мікросхема. Дуже цікавий і корисний подарунок

14) Спортивна сумка

15) Модний одяг або джинси

16) Мікроскоп

17) Надувний човен – відмінним подарунком для затятого риболовлею

18) Наручний молодіжні годинник

19) Портативна рація або шпигунський диктофон

20) Подорож в Діснейленд

Поділитися в...

Вас може зацікавити...