Що подарувати чоловіку на 23 лютого?

Що подарувати чоловіку на 23 лютого?Як привітати чоловіка з Днем захисника Вітчизни – питання актуальне і дуже важливе. Адже від того, що ти йому вибереш, буде залежати і твій подарунок на 8 березня. Тому, прогадати не можна.

Звичайно, для коханого чоловіка хочеться вибрати хороший подарунок на 23 лютого. І все-таки, День захисника вітчизни – не День Народження, тому подарунок повинен бути простіше і дешевше. Так що ж подарувати чоловікові на 23 лютого?

По-перше, згадай, чим захоплюється твій благовірний. Подаруй йому щось пов’язане з його улюбленою справою. Якщо він завзятий рибалка – купи для нього набір гачків і термос для чаю. Коханий катається на сноуборді? Купи йому черевики для сноуборда або окуляри.

Не забувай, що чоловіки, як діти. Вони обожнюють різні прикольні іграшки, наприклад, радіокеровані машинки або вертольоти. Нехай такий подарунок не надто корисний, зате приємний і веселий.

Можна подарувати коханому краватку і запонки. Нудно? Що ж, тоді подаруй йому теплу шапку-вушанку. Зв’яжи шарф і рукавички. Ніколи? Купи йому светр. Светр ти дарувала йому на Новий Рік? Можеш подарувати гаманець.

Дуже гарним вибором буде сертифікат на якийсь захід, на який твій улюблений пішов би з задоволенням! Наприклад, відправ його на масаж, або подаруй сертифікат на верхову їзду. А може бути, купон на знижку в його улюблений магазин.

Як говориться, подаруй іншому те, чому б зраділа сама. Так подумай, чого тобі не вистачає? Все не вистачало часу купити нову сковорідку? Або ти давно пригледіла компактний кухонний комбайн? Приуроч до свята! Ну а якщо всі ці варіанти тобі не підходять, пінка для гоління і шкарпетки – завжди запасний варіант.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...