Що не можна робити при розлученні

razvodЯкщо навіть ви знаходитесь в депресії, в стані істерики або шоку, не впадайте в крайнощі.

5 речей, які не можна робити при розлученні

• Шантаж 

Якщо ви скажете чоловікові, що викинетеся з вікна, якщо він піде, це може подіяти. Але задумайтеся, чи потрібно вам те, що чоловік залишається з вами виключно з жалю, і все одно піде при першій зручній нагоді.

• Змова

Звичайно ж, у вас є спільні друзі, які і так опиняться в складній ситуації після вашого розлучення, а тут ви ще почнете їх схиляти на свій бік, просити, щоб вони вмовили вашого чоловіка залишитися в сім’ї. Розлучення — це особиста справа вашої родини, сторонніх людей залучати не варто.

• Капості

Не ріжте його одяг, не дзвоніть на роботу його начальству, це не призведе ні до чого хорошого. Та й після таких дій чоловік обов’язково задумається про вашу психічну врівноваженість.

• Діти

Не маніпулюйте вашими спільними дітьми, не лякайте чоловіка, що він більше їх не побачить. Пріоритетність залишається за психічним здоров’ям дітей.

• Скандал

Не влаштовуйте скандалів з биттям посуду і ляпасами. Це тільки ще більше переконає чоловіка в правильності його рішення. Тим більше, за рахунок цього у нього підвищиться самооцінка і він буде йти з упевненістю в тому, що він для вас незамінний.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...