• Без категорії

Що не можна робити під час місячних

mesyazМенструація сильно змінює жіноче життя. Багато хто страждає від болю внизу живота або загального нездужання та слабкості. Так що не можна робити під час менструації, аби полегшити неприємні відчуття?

Зменшіть фізичні навантаження

Під час критичних днів відмовтеся від занять у тренажерному залі. Але якщо Ви професійна спортсменка і не можете припинити тренування, тоді попросіть свого тренера знизити інтенсивність силових навантажень.

Не робіть водні і теплові процедури

На початку менструації не відвідуйте басейн або сауну. Адже разом із водою може проникнути інфекція в прочинену шийку матки. Внаслідок цього може з’явитися запалення матки або ендометрит. Купання у ванні бажано замінити теплим душем.

Не приймайте медикаменти

Під час місячних забороняється прийом анальгіну, аспірину з метою зменшення болю. Їх потрібно замінити парацетамолом, ібупрофеном або іншими засобами, в яких не міститься ацетилсаліцилова кислота.

Не вживайте алкоголю

Харчуйтеся повноцінною їжею із високим вмістом білка, заліза, кальцію, але відмовтеся від алкоголю. Не голодуйте, адже це може призвести до хворобливих проявів, головного болю, нудоти.

Хочеться сексу? Використовуйте презерватив

Дуже актуальним є питання про заняття сексом під час місячних. Позитивних моментів багато: змінюються відчуття, не відчуваєш себе скутою через острах вагітності, виділяється змазка, яка зменшує дискомфорт при статевому акті. Але є і неприємні моменти: секс приносить неприємний біль, деяким жінкам — неприємні виділення та запах після статевого акту, а хтось просто не хоче отримати інфекцію через менструальну кров. Під час сексу у партнера виділяється смегма з мікробами. Тому можуть виникнути запальні процеси органів малого тазу. Якщо Ви все-таки зважилися на статевий акт, то придбайте презервативи, а після інтиму прийміть душ і обмийте статеві органи спеціальними гігієнічними засобами.

Уникайте хірургічних процедур

Під час місячних змінюється гормональний фон, знижується згортання крові, тому будь-яке оперативне втручання (наприклад, видалення зуба) може викликати ускладнення, а також несприятливі реакції організму. Обмежте себе у фізіопроцедурах, відмовтеся від косметичних ванн, лікувальної гімнастики, навіть масажу. Не бажано також робити татуаж, хімічний пілінг обличчя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...