• Без категорії

Що чоловіки вважають несексуальним

Що чоловіки вважають несексуальнимІноді жіночі уявлення про те, що сексуальне, не співпадають з чоловічими.

1. Інтимна зачіска

Безумовно, жоден чоловік не заперечуватиме проти акуратної зачіски в зоні бікіні. Але, припустимо, ти вирішила здивувати свого партнера, повністю виголивши волосся на лобку або зобразивши серце або пташку на самому інтимному місці. Результат може відрізнятися від того, що ти чекала. Це може збентежити, розсмішити або навіть засмутити чоловіка – емоції, які далекі від збудження. Особливо не варто ризикувати, якщо ви тільки починаєте зустрічатися. Ще краще поцікавитися у партнера, чи подобаються йому подібні експерименти.

2. Відсутність білизни

Дійсно, багато чоловіків збуджуються від думки про голе тіло під одягом. Але все залежить від ситуації. Це сексуально тільки в тому випадку, якщо дівчина не наділа білизну виключно для свого коханого. Але чоловіку може не сподобатися, якщо він дізнається, що жінка провела так весь день. Ходіння без білизни асоціюється у представників сильної статі з негайною готовністю зайнятися сексом. Навряд йому приємно думатиме, що ти "готова" до сексу на роботі або в транспорті.

3. Червона помада

Теоретично, червоний – колір пристрасті, і яскраво-червоні губи виглядають сексуально. Але часто природний блиск збуджує чоловіка набагато більше. Червона помада, з одного боку, притягає погляд, а з іншою, подає знак: "Дивися, але не торкайся". Отже набагато менш ризиковано не намагатися походити на Гвен Стефані і вибрати скромніший відтінок.

4. Обтягуючий або дуже відкритий одяг

Чоловіки люблять розгадувати таємниці, це закладено у них в підсвідомості. Ніхто не сперечається з тим, що глибоке декольте або вузька спідниця виглядає сексуально. Але дуже відвертий одяг може нашкодити справі. Чоловіку подобається передчувати, тому йому може стати нудно у випадку, якщо його позбавили фантазій.

5. Чоловіча білизна і парфуми

Ми вже писали про те, що чоловікам іноді подобається бачити нас в своїх сорочках або джинсах. Не дивлячись на це, багато представників сильної статі не розуміють жіноче захоплення чоловічою білизною і парфумами. Чоловік може просто злякатися, якщо під витонченою спідницею на дівчині виявляться чоловічі боягузи-шорти. Натяк на жіночу емансипацію і одвічну боротьбу статей має мало спільного з еротичним настроєм.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...