• Без категорії

Що чоловікам потрібно в сексі? Помилки жінок

Що чоловікам потрібно в сексі? Помилки жінок Багато жінок звикли вважати, що чоловіки – це чотириногі істоти, які завжди хочуть сексу, думають тільки про своє задоволення і прагнуть за всяку ціну одержати оргазм.

Давайте влаштуємо лікнеп і спробуємо розвінчати типові помилки про чоловічу сексуальність.

Чоловік хоче завжди

Ця помилка формується у молодому віці, коли дівчина оточена гіперсексуальними однолітками. Але чоловіки бувають різні. Частина дійсно хоче тільки одного, але більшому числу потрібні тривалі романтичні відносини. У чоловіка цикли сексуальності звичайно тривають по декілька місяців. Три місяці активному інтимному життю зміняються трьома місяцями набагато скромнішою. Така фазовість виявляється з 24-25 років і максимально виражена до 30-45. Бувають фази спаду по декілька днів. Вони викликані усілякими психологічними причинами: проблемами на роботі, утомленістю, попередньою сваркою з вами.

Чоловіки не люблять попередніх ласк

Взагалі-то секс без попередніх ласк – це ідеал молодого чоловіка. Оскільки у нього бушує в крові тестостерон, важко терпіти, довго пестячи жінку. А зрілий чоловік розуміє, що це потрібно – інакше не буде нормальної близькості.

У чоловічої статі збудження виникає у відповідь навіть на поцілунки або просте побачивши улюблену жінку, максимальне воно в перші хвилини близькості. Тобто довго пестити чоловіка зовсім не обов’язково. Так, йому це подобається, але на протязі не більш півтори-двох хвилини. Річ у тому, що соски і інші частини тіла у чоловіка не дуже чутливі. А у чоловіка найголовнішим органом є пеніс – вся сексуальність зосереджена навколо нього. Тобто ласки для чоловіка вірогідніше мають символічне значення, як знак турботи, а не виконують велику роль для збудження.

Якщо у чоловіка немає бажання, це через жінку

Як правило, вини жінки в цьому немає. Буває так, що сильний стрес приводить до втрати сексуального ваблення на декілька днів, а то і тижнів. І навіть з самими темпераментними чоловіками іноді трапляється ця неприємність. Просто потрібно створити атмосферу психологічного комфорту – і у вас все вийде.

Правда, буває так, що чоловіка не дуже влаштовує те, як поводиться партнерка. Наприклад, іноді чоловікам обов’язково потрібно чути, як жінка збуджена, тобто її стогони. Але деяким жінкам які-небудь сторонні звуки заважають зосередитися на відчуттях.

Розмір має значення

У більшості жінок рецептори, що відповідають за насолоду, знаходяться відразу за входом в піхві. Тому розмір статевого члена партнера ніяк не впливає на відчуття під час сексу! Він має значення для жінок, які народжували два-три рази, оскільки у них декілька втрачається чутливість. У всій решті випадків важливий не розмір, а то, наскільки чоловік умілий.

Чоловіку завжди потрібен оргазм

Часто ми думаємо, що, якщо чоловік не одержав розрядки, це трагедія. Насправді він випробовує основну насолоду не від сім’явипорскування, а від фрикцій. Тут ми знову судимо по собі. Якщо жінка не одержує оргазму, у неї виникають головний біль, проблеми з місячними або навіть гіпертонічний криз. У чоловіка оргазм скромніший, ніж у жінки, він зовсім не є метою інтимного контакту. Справжньому чоловіку набагато приємніше принести задоволення партнерці!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...