Шеббі шик в інтер’єрі

шеббі шикЯкі основні риси стилю Шеббі шик, і як створити інтер’єр в цьому стилі?

Поняття «shabby chic» увійшло в побут завдяки американському журналу «The world of interiors» (Світ інтер’єрів) в 1980 роках. Шеббі шик можна перекласти з англійської мови як «загублена елегантність». Цьому стилю характерні пастельні м’які тони, натуральні бавовняні і лляні вантажні тканини, потерті меблі світлих відтінків і розкішні аксесуари у вигляді кришталю, атласних стрічок та мережива.

Історично стиль шеббі шик в інтер’єрі йде корінням в англійські маєтки з пишними садами, в яких квітнуть троянди, бузок, жовтець, в будинках – затишні меблі з простою потертою оббивкою, на стінах старовинні картини.

За роки існування стилю він ввібрав в себе нотки французького Провансу, тосканських вілл і морських мотивів середземномор’я.

Завдяки стилю шеббі шик старі речі знаходять нове життя, милі серцю дрібнички грають важливу роль в оформленні приміщення, а старовинні потерті меблі стаю особливо затишними завдяки натуральним покривалам і тканинам оббивки.шеббі шик в інтер

Шеббі шик в інтер’єрі – це стиль романтиків, витончених натур, які люблять годинами сидіти в затишному кріслі, читати улюблену книгу або дивитися у вікно, за яким розкинувся сад.

У будинку, створеному в стилі шеббі шик, завжди є свіжі квіти, на кухні пахне смачною випічкою, яка красиво декорується.

В інтер’єрі в стилі шеббі шик має бути багато світла і повітря.

Вітається саме натуральне освітлення завдяки великим вікнам, світлими стінами і меблями і відсутність захаращеності, незважаючи на достаток старовинних дрібниць.

Дерев’яні меблі, груба штукатурка стін або вантажні паперові шпалери, дерев’яна світла підлога, декор за допомогою живих квітів (квіти так само присутні в якості малюнків і аплікацій на шпалерах тощо), м’які крісла, дерев’яні стільці з затишними подушками, текстиль в квіточку – все це настрій шеббі шик в інтер’єрі.шеббі шик в інтерєрі

В якості стельових світильників або канделябрів використовується кришталь і срібло. Саме такі розкішні деталі дозволяють шеббі шику залишатися хоч і втраченою, але елегантністю.

Рожевий, блакитний, білий, світло-коричневий – це основні колірні відтінки стилю shabby chic.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...