Шавлія при безплідді — для лікування і … бажання

shalfeyЦю дивовижну рослину знали ще в давні часи. За допомогою неї багато представниць прекрасної статі позбавлялися від безпліддя і народжували сильних синів і красивих доньок. Листя шавлії жінки їли після епідемій і воєн, щоб скоріше підняти кількість населення. Сучасні панянки також взяли на озброєння цей засіб.

Чому шавлія корисна при безплідді? 

У цій рослині містяться фітогормони, схожі за своєю будовою з естрогеном (жіночим статевим гормоном). Не секрет, що саме естроген відповідає за утворення і подальший розвиток яйцеклітин. Крім того, листки шавлії мають цілющий вплив при комплексному лікуванні деяких гінекологічних захворювань і порушень менструального циклу. Кажуть, що ця травичка ще й потяг до протилежної статі підсилює …  Настої шавлії використовують у народній медицині як засіб для усунення жіночої фригідності (якраз за рахунок вмісту аналога естрогену). Деякі «травники» радять поєднувати шавлію із липою, в якій теж міститься значна кількість фітогормонів.

Чи є протипоказання до лікування цією травою? 

Настої на основі шавлії неможна вживати жінкам, в організмі яких міститься надлишок естрогену. Суворо протипоказане лікування шавлією при ендометріозі або міомі. І, як нескладно здогадатися, не варто пити подібні трав’яні настої при настанні довгоочікуваної вагітності. Не треба «закріплювати результат», інакше можна добитися абсолютно протилежного ефекту.

Як застосовувати шавлію при безплідді? 

Настої шавлії починають пити на 5 день після початку менструації і до моменту овуляції. Курс лікування становить 3 місяці. Нагадаємо, що всі ці дії потрібно погоджувати з лікарем — самолікування може тільки нашкодити.

Готуємо настій із шавлії :

заварюємо 1 чайну ложечку листя на повну склянку окропу, проціджуємо, додаємо настій шишок хмелю (кореня синюхи, календули, глоду) — для посилення ефекту. Приймаємо настій по 30 крапель перед їжею 3-4 рази на день. Щодня заварюємо свіжу порцію!

Успішного лікування вам та швидкого настання довгоочікуваної вагітності!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...