Сергій

Походить від римського родового імені Сергиуса – високий, вельмишановний.

Сергії тягнуться до спокійних, домашнім жінкам і самі допомагають їм у господарських справах. Сергій не вибагливий у їжі. У компаніях любить розповідати анекдоти. П'яніє повільно. Ревнивий, нерідко в шлюбі складається двічі. Схильний до шкірних захворювань.

З латинської мови ім'я Сергій перекладається як "високий" або "вельмишановний". Це давньоримське родове ім'я Сергиуса, з плином часу перейшло в категорію особистих імен. На Русь це ім'я потрапило завдяки християнству, з Візантії. Святий покровитель Сергєєв, народжених 11 липня, – преподобний Сергій Валаамский. Врівноваженість Сергія дає йому можливість стати прекрасним дипломатом, він може бути наполегливим, але вивести його з себе досить важко. Сергій віддасть перевагу знайти компроміс, використовує м'який підхід для досягнення згоди; якщо ж він побачить, що суперечка розгоряється, то вчасно піде убік. У Сергія зазвичай багато друзів, повно знайомих, він не страждає від самотності.

Сприятливі шлюби з Агнесою, Агнією, Бертою, Валентиною, Вандою, Ветой, Вікторією, Галиною, Геллой, Данутою, Дариною, Діною, Домінікою, Єлизаветою, Іриною, Лесею, Лією, Любов'ю, Ніною, Риммою, Тетяною, Ядвігою. Йому буде важко знайти спільну мову з дружиною на ім'я Алла, Віра, Лариса або Яна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...