Семен

Походить від давньоєврейського як – "почутий Богом у молитві".

Вибирають професії музикантів, лікарів, вчителів, є серед Семенов вчені, письменники, виходять з них непогані постачальники. У масі своїй – це люди, наділені здібностями, з задатками талановитої особистості. При притаманною їм волі вони нерідко досягають значних успіхів у житті. Семен постійно в справах, проте він не відноситься до того типу важливих ділових людей, що вважають негідним своєї персони опускатися на грішну землю і займатися "дрібницями". Він не забуде привітати товариша з днем народження, потурбується про вашому квитку на літак, домовиться зі знайомим лікарем-стоматологом про ваш візит до нього.

Дружинам з Насінням зазвичай везе, чого не скажеш про самих Семен – у них з дружинами, які, як на підбір, наполегливі, принципові, часто виникають проблеми. Семен будинків, вникає в господарські проблеми дружини. Для нього порожній холодильник – безумовний сигнал до того, щоб відкласти справи в сторону і зайнятися покупкою потрібних продуктів. При цьому економного ведення господарства скоріше він навчить дружину, ніж дружина його. Дуже любить дітей і своє життя присвячує родині. У нього є ще одне певне властивість – він не п'є.

Це ім'я сходить до староєврейською коріння і переводиться як "услишаніе". Святим заступником людей з даним ім'ям є Симеон Богоприїмець, якому було передбачено Святим Духом жити до тих пір, поки не побачить Христа, Господа нашого. У храмі, куди батьки принесли Ісуса, він побачив дитину, після чого марнотратник спокійно померти. Це ім'я наділяє людину здатністю чути все, що відбувається навіть у самих затаєних глибинах людської душі. "Той, що Чує" або "почув" – це означає чуйний, тонко відчуває, здатний співчувати будь-якого болю і співпереживати будь тривозі. Семен вміє викликати до себе гарячу симпатію з боку всіх, з ким йому доводиться спілкуватися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...