Сексуальний масаж

Сексуальний масажМасаж, який виконується особою протилежної статі, приносить організму на порядок більше користі, ніж масаж який виконує особа тієї ж статі, хай навіть професіонал свого діла, оскільки в цьому випадку в організмі масажованого автоматично відбувається активізація сексуальної енергії, і потоків оргазмічних відчуттів, що виникають в оброблюваній зоні, це все підсилює ефект механічного впливу.

До сексуального масажу ми будемо відносити масаж, що супроводжується активізацією сексуальної ци (життєва енергія) і активним переміщенням по тілу потоків оргазмічних відчуттів.

Існують три варіанти сексуального масажу:

  • Жінка масажує чоловіка, що займає пасивну позицію (і навпаки).
  • Жінка пасивна, чоловік сам масажує себе її руками (і навпаки).
  • Поєднання перших двох варіантів.

Здійснюючи масаж за другим варіантом, виконавець як би «обманює» організм, змушуючи його реагувати так, ніби масаж виконує особа протилежної статі. Погодившись з потребами свого організму, він направляє руки партнера в зони, що вимагають впливу того чи іншого плану. Цей тип масажу можна порівняти з самоласканням.

При масажі по третьому варіанту здійснюється спільна активізація зон тіла. Суть цієї сексуальної гри полягає в тому, що обидва партнера одночасно працюють і один на одного, і на себе, направляючи руки напарника на ділянки тіла, що потребують доторків і додаткової активізації.

Способи взаємних ласк можуть приймати при цьому різну форму. Наприклад, ліва рука чоловіка продовжує ласкати статеві органи жінки, в той час як права, що спрямовується рукою партнерки, ковзаючими рухами від зони піхви до області, яка потребує додаткового припливу ци, направляє до неї потоки оргазмічних відчуттів. Після декількох проходів, партнер, не припиняючи стимуляції ерогенних зон жінки, переходить до безпосередньої масажної обробки згаданої області. При такому варіанті впливу оброблювана область часто сама стає ерогенною зоною, доставляючи додаткові іноді приємні, іноді приємно-хворобливі (при цілющій дії на болючі точки) переживання.

В арсенал сексуального масажу крім основних масажних прийомів (погладжування, розминання, натискання) входять дії та маніпуляції, що збуджують сексуальну енергію: легкі покусування і більш глибокі укуси, почісування, лоскотання, смоктання, лизання, продування вологих від лизання зон, масаж грудьми, тілом т.д., тобто має місце симбіоз сексуальної гри і традиційного масажу. Для активізації сексуальної енергії також можна використовувати лоскотання пір’їнкою, проведення по шкірі кубиками льоду і т.д.

Різного роду масажні впливу, виконувані в період «даоської ігри» покращують перерозподіл ци, ліквідують енергетичні застої і допомагають більш ефективно наситити сексуальною ци потребуючі зони організму.

Один із секретів оздоровлюючих і омолоджуючих технік Шоу-дао полягає в регулярній і своєчасної ліквідації в організмі застійних явищ будь-якого роду, як на фізичному, так і на енергетичному та емоційному рівнях (зациклення на якомусь емоційному стані або дії, депресія, нудьга, надмірна емоційність пов’язані з особливого роду застоями та порушеннями в циркуляції енергії).

«Даоська гра» може гармонійно поєднуватися з самомасажем. У цьому випадку виконавець використовує руки або тіло партнера, що грає пасивну роль, для впливу на певні зони свого тіла.

У період «даоської гри» можуть здійснюватися як спонтанні (відповідно з виникаючими внутрішніми потребами), так і цілеспрямовані легенькі масажні дії:

  • Партнерка направляє руки чоловіка на зони, що викликають підвищення її сексуальних переживань, наприклад на область грудей або лобка і, керуючи його руками, показує, якого типу маніпуляції чинять найбільш ефективний вплив.
  • Партнерка направляє руки чоловіка на зони, в яких при проході енергії з’являються сигнали, що свідчать про певні порушення (холодок, оніміння, поколювання, ломота і т.д.). Орієнтуючись на інтуїтивні потреби організму, вона може висловлювати побажання партнеру щодо характеру впливу на ці зони.
  • Жінка направляє руки партнера на хвору зону або зону застою енергії, що перешкоджає нормальному проходженню потоку ци в момент виконання того чи іншого усвідомленого переміщення енергії.
  • Чоловік спонтанно перерозподіляє енергію по тілу жінки, пестячи її у відповідності зі своїми сексуальними переживаннями і інтуїтивними потребами.
  • Чоловік інтуїтивно виявляє зони застою ци або хвороби і діє на них.
  • Чоловік через масажні дії збуджує потоки жіночої сексуальної енергії для активізації потоків ци у власному тілі.
  • Чоловік ритмічно трусить або змушує вібрувати ділянки тіла жінки, що контактують з його тілом і таким чином активізує свою сексуальну енергію в зоні контакту.

При зміні ролей жінка виконує масажні маніпуляції аналогічно тому, як це робив чоловік.

Крім спонтанного й цілеспрямованого масажу під час сексуального масажу перед статевим актом і після нього (з невеликим інтервалом часу) чоловік з метою відновлення сил масажує зону навколо точки хуей-інь. Масаж проводиться з сильним натиском, що впливає на простату.

У перервах між такими іграми періодично виконується комплекс масажно-силових впливів на область статевих органів і анального отвору.

При вчиненні масажного впливу, так і в перервах між сексуальними практиками, особлива увага повинна приділятися кісткам тазу (вони обробляються як спереду, так і ззаду), хребта і прилеглим до нього зонах.

Масажну дію на кістки тазу і ключиці, погладжування ребер спереду, збоку і ззаду сприяє гармонізації енергій, підвищенню емоційної стійкості і загальному поліпшенню стану організму.

У жінок масаж кісток тазу за методом «Воїни, шляхи, фортеці» крім зміцнення і оздоровлення сечостатевої системи, дозволяє зменшити шкоду від менструальних циклів, що сприяє продовженню життя.

Для активізації енергії у всьому організмі часто використовується прийом послідовних укусів різних суглобів тіла (зона суглоба при укусі теж активізується).

Перш ніж активізувати енергію таким чином, партнери, консультуючись один з одним, роблять ряд пробних укусів і визначають для кожного суглоба оптимальний характер впливу, що забезпечує максимально приємні відчуття.

Укуси, як правило, починаються з ліктьових суглобів, після чого настає черга інших суглобів рук і ніг. Укуси здійснюються також на деяких ділянках хребта: в зонах шостого-сьомого шийних і першого грудного хребців, в області куприка, у місці вигину попереку (необхідно через шкіру відчути зубами хребці, але без заподіяння болю партнеру).

Укуси і покусування можуть поєднуватися з ласканням зони впливу зубами, губами і язиком, всмоктуванням шкіри і т.д. Одночасно з укусами може відбуватися ласкання партнера руками і інші маніпуляції.

Розглянемо деякі масажні прийоми з арсеналу сексуального масажу. Незважаючи на те, що за формою виконання багато з них збігаються з техніками масажу «Воїни, шляхи, фортеці», є істотна відмінність. У період «даоської ігри» механічний вплив активно доповнюється енергетичним. Ци, яка виходить із кінчиків розігрітих пальців і долонь, додатково насичує і прогріває зони впливу.

В процесі масажу виявляються хворі зони і точки зі зниженою чутливістю, а також зони, що вимагають додаткового масжування.

Автор: А. Медведєв. «Секс і довголіття»

Фото з сайту: www.raut.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...