Сексуальні нюанси для вагітних, про які мало говорять

Сексуальні нюанси для вагітних, про які мало говорятьПро період вагітності часто згадують неначе про хворобу. Як тільки вагітність проникла в будинок, знижуються голоси, чоловік із співчуваючими або переляканими очима говорить «Ну мила, тобі ж тепер, напевно, не можна…..» у відповідь на прохання любимої зайнятися улюбленими іграми в сексі. Небагато про це. Чи можна під час вагітності користуватися сексуальними іграшками?

Можна використовувати іграшки, які стимулюють клітор, та варто відмовитися від фаллоїмітаторов, кульок і всього, що поміщається в піхві. Категорично недопустимі вібратори. Во – перших, це пов’язано із станом шийки матки під час вагітності – вона стає більш рихлою, може виникнути кровотеча, а во – других, вібрація у принципі протипоказана при вагітності, оскільки може викликати передчасні пологи.

Якщо секс заборонений, ніж його замінити?

Замкне на традиційний секс під час вагітності – не привід для розладу, а стимул спробувати нові варіанти. Існують ще так звані замісні форми сексу:

    петтінг ( ласки ) мануальна стимуляція вестибулярний коїтус (статевий акт між зведеними стегнами жінки без повного проникнення в піхві, тільки на рівні переду) Coitus intra femora (тільки між зведених стегон жінки ) Coitus intra mammae (між молочних залоз). Груди збільшуються і стають чутливішими, тому стимуляція принесе велике задоволення

Чи можна під час вагітності займатися анальним сексом?

Немає однозначної відповіді на це питання, з одного боку, під час вагітності підвищується еластичність тканин і чутливість ерогенних зон у області малого тазу, часто хворобливі відчуття під час анального сексу зникають. З другого боку, цей вид сексу залишається найбільш небезпечним – висока вірогідність внесення кишкової флори в піхві. Трапляється, що під час вагітності відбувається збільшення гемороїдальних вузлів, і під час анального сексу вони можуть травмуватися, виникає кровотеча.

У будь-якому випадку, якщо ви вибрали анальний секс як альтернативу, треба обов’язково використовувати презерватив (знімаючи його перед проникненням в піхві ) і лубриканти.

Чи може дитина відчути, що батьки займаються сексом? Це не небезпечно для нього?

Дитина захищена м’язовою стінкою матки ( вона досить товста ), амніотичним міхуром, а також слизистою пробкою. Навколоплідні води гасять всі коливання, тому можете не хвилюватися, малюк нічого не відчуває. Навіть якщо відразу після оргазму ви відчуваєте ворушіння крихітки, це не значить, що дитині погано, або він “знає”, що відбувається. Для малюка дуже корисне збудження мами – в цей час у області малого тазу посилюється кровообіг, завдяки чому дитина одержує через плаценту більше кисню і живильні речовини.

Секс під час вагітності: коли не можна.

Не рекомендується займатися любов’ю в наступних випадках:

    наявність у одного з партнерів ознак інфекції статевих шляхів активна загроза переривання вагітності “звичайне” невиношування передчасні пологи в анамнезі підтікання навколоплідної рідини передлежання або низьке прикріплення плаценти багатоплідна вагітність кровотеча або “мазанина” з піхви

Слід обмежити себе в сексі в ті дні, коли повинна була відбутися менструація. В цей час підвищується ризик викидня.

Джерело: missfit.ru

Новости психологии. Теперь психология сексуальности доступна каждому.

Особое обаяние, изысканный шарм, изящный стиль – солнечные очки мужские, также найдете 10% скидки, актуальные статьи, мировые тенденции моды, акции.

Фотолирика – Ландшафтный дизайн для всех

Поділитися в...

Вас може зацікавити...