• Без категорії

Сексуальна сумісність виходячи з групи крові

Сексуальна сумісність виходячи з групи крові

Американським ученим вдалося пояснити зв’язок між групами крові сексуальних партнерів і їх фізичною сумісністю. Ось що з цього вийшло

Чоловік і жінка О (I) групи крові

Вони потребують постійного фізичного контакту, щоб бути щасливими.
Звично у них абсолютно гармонійне сексуальне життя.

Чоловік О (I) групи крові і жінка А (II) групи крові

Дуже відповідна пара для сексу. Він активний, вона пасивна. Ласками і домовленостями він зможе підвести її до різних рівнів сексуальної активності, головне – не діяти поспішно.

Чоловік О (I) групи крові і жінка В (III) групи крові

Він дуже активний, вона пасивна, але це саме те, що їм подобається. Вони можуть насолоджуватися сексом скрізь і у будь-який час.

Чоловік О (I) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Його поведінка є визначаючою у відносинах цієї пари. Якщо він терплячий, гарантоване ніжне і гармонійне інтимне життя. Якщо ж він вимогливий і егоїстичний, сексуальне життя чревате розбратами.

Чоловік А (II) групи крові і жінка Об (I) групи крові

Вони проводитимуть в ліжку більше часу, ніж хто б то не був: секс потрібен обом. Важливо пам’ятати: цій парі особливо необхідна інтимна прелюдія.

Чоловік і жінка А (II) групи крові

Зі всіх можливих комбінацій ця є найбільш відповідною для жінки з другою групою крові. Саме з цим партнером вона може випробувати найбільшу насолоду: він розуміє її з напівпогляду.

Чоловік А (II) групи крові і жінка В (III) групи крові

Вони проводять більше часу в розмовах про секс, чим займаються ним насправді. Різноманітність сексуальних позицій розчаровуючи мало. Обидва боязкі і недостатньо чуттєві по відношенню один до одного. А шкода – вони могли б випробувати величезне задоволення.

Чоловік А (II) групи крові і жінка В (III) групи крові

У цій парі секс спочатку не виконуватиме першу роль. Чоловік в цій парі шукає глибокий емоційний контакт з партнеркою. Жінка чудово відчуває, що сексуальність – це важлива частина їх взаємостосунків. І якщо вона зможе проявити наполегливість і терпіння, то буде справді винагороджена. У партнері прокинеться делікатний і уважний коханець.

Чоловік А (II) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Повна невдача. У цієї пари, ймовірно, взагалі не буде сексуального життя. Вони відносяться один до одного як брат і сестра. Оральний секс не підлягає обговоренню, а традиційний варіант завжди один і той же. Втім, і ним вони займаються украй рідко.

Чоловік В (III) групи крові і жінка О (I) групи крові

Вони люблять навчати один одного новим техніці сексу. Вона є лідером в їх відносинах, але його сексуальні таланти не можуть залишитися неоціненими.

Чоловік В (III) групи крові і жінка А (II) групи крові

Їй подобається, коли вони займаються нетрадиційними видами сексу. Крім того, в цій парі партнери однаково активні, що дарує їм особливу гамму відчуттів.

Чоловік і жінка В (III) групи крові

Їх секс і задоволення від нього посередні. Партнери повинні удосконалювати свою сексуальну техніку.

Чоловік В (III) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Темпераментна пара. Вони азартні експериментатори і здатні випробувати величезне число варіацій в сексі. Найбільший ступінь сексуальної сумісності – коли чоловік молодший.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка Об(I) групи крові

Секс об’єднує їх. Вони стануть щасливою парою, але тільки в тому разі якщо чоловік зуміє пристосуватися до темпераменту і потреб партнерки.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка А (II) групи крові

Він пристрасний партнер, тому вони займаються сексом досить часто. Але їх зв’язок безперспективний, якщо в ній не присутня хоча б мала дещиця відчуттів.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка В (III) групи крові

Вони займаються сексом рідше, ніж інші пари. Проте, повністю задоволені один одним. Можливо, тому що їм не знайома жорсткість і неповага до партнера.

Чоловік і жінка АВ (IV) групи крові

Можливості цієї пари нескінченні. Вони з тих, хто може або досягти абсолютної гармонії, або опинитися в своїх пристрастях повними антиподами. Але якщо обидва підходять до сексу творчо, проблем бути не повинно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...