Сексуальна активність: зльоти і падіння

Сексуальна активність: зльоти і падінняСексуальна активність у чоловіків і жінок розвивається неоднаково. Пік сексуальної активності чоловіка доводиться на період між двадцятьма і тридцятьма роками. Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років.

У чоловіків це пов’язано з тим, що кількість тестостерону в цьому віці в організмі гранично висока. Тому молоді хлопці деколи нагадують справжніх "секс-колекціонерів". Велика кількість партнерок, сексуальні пригоди, екстремальний секс – така сексуальна активність чималої частини молодих чоловіків! Зрозуміло, нерідко високі сексуальні апетити поєднуються з абсолютним невмінням приносити задоволення партнерці. Тому якість близькості з "секс-монстром", що переживає пік сексуальної активності, на жаль, може розчарувати!

Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років. Жінка, що не відчувала оргазмів до цього, може нарешті знайти цю дорогоцінну здатність. Якщо молода дівчина найчастіше тільки "шукає" себе в сексі, то зріла, впевнена в собі жінка використовує власну сексуальну активність, що сформувалася, доспілу разом з нею, "на повну котушку". Для неї важлива і кількість, і якість сексуальних відносин, вона точно знає, що їй подобається, а що ні, і твердо націлена на те, щоб одержати максимум задоволення самій і доставити його партнеру.

Сексуальна активність у чоловіків і жінок, як бачимо, досягає піку неодночасно. Звідси – можливі складнощі. Адже заміжня тридцяти-сорокалітня жінка сексу потребує все більше – причому в сексі витонченому, динамічному, якісному. А ось чоловік-ровесник іноді, на жаль, не в змозі запропонувати їй те, що вона хоче. Секс "з вигадкою", яскравий, фантазійний в його житті цілком може змінитися сумно знаменитим "подружнім боргом", що "віддається" суворо відповідно до вироблених стандартів. Образно кажучи, три хвилини на ласки, три хвилини на власне статевий акт. Придбаний досвід деколи приноситься в жертву звичці.

Зрозуміло, вважати таке загальним правилом у жодному випадку не можна. Сексуальна активність чоловіків і жінок визначається індивідуальними чинниками. Швидше йдеться про "середнього" чоловіка. Представники чоловічої статі з сильною статевою конституцією можуть переживати пік сексуальної активності практично десятиліттями. Вони і в 40, і в 45 зуміють по частині сексу заткнути за пояс будь-якого молодика – на їх стороні не тільки високі сексуальні можливості, але і майстерність, що робить інтим справді чарівним.

Після сорока сексуальна активність чоловіків і жінок знову "перерозподіляється". Жінка в цьому віці вже злегка втомилася від експериментів, їй хочеться спокою, розуміння, стабільності у всьому – у тому числі і в сексі. А ось у чоловіків все навпаки! Недаремно розлучення в цьому "небезпечному" віці, молоді коханки або навіть юна нова дружина – справа нерідка. Чоловік прагне продовжити молодість, знов пережити пік сексуальної активності, довести всім навколо і, перш за все, самому собі – він молодий і здатний багато на що!

Звичайно, сексуальна активність у чоловіків і жінок багато в чому залежить від гормонального фону, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Щоб зберегти відносини в парі на фоні сексуального дисбалансу, доведеться добре постаратися як чоловіку, так і жінці! Доведеться вчитися знаходити оптимальні для обох компроміси, розуміти один одного на основі знань на тему "сексуальна активність". А ще варто…вживати в їжу "правильні" продукти!

Одним словом, звичне здорове харчування допоможе Вам завжди відчувати себе так, немов пік Вашої сексуальної активності настав саме тепер! Відмовтеся від шкідливої їжі (цукор і будь-які солодощі, окрім меду, білий хліб і випічка, фаст-фуд), практикуйте регулярні заняття спортом – сексуальна активність напряму пов’язана із загальним станом організму. Залишайтеся у формі – і відмінний секс радуватиме Вас і Вашого партнера завжди!

Джерело: justlady.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...