• Без категорії

Сексологи розвіяли дев’ять міфів про оргазм

Сексологи розвіяли дев'ять міфів про оргазмДля багатьох людей досягнення найвищої точки сексуального задоволення є справжньою проблемою. У сучасному світі про оргазм і способах його досягнення говорять відкрито і без сорому, але проблема на цьому не вирішилася – деякі люди (і найчастіше жінки) до сих пір відчувають труднощі з його досягненням.

Міф перший – оргазм імітують тільки жінки

Те, що оргазм багато імітують – факт, з яким ніхто не стане сперечатися. Люди роблять це з різних причин: хтось хоче здатися більш гарячим в ліжку, ніж є насправді, хтось лестить партнеру, а деякі і зовсім таким чином намагаються закінчити статевий акт. Але ось думка про те, що імітують оргазм виключно жінки, помилкова. Чоловіки також нерідко вдаються до подібних хитрощів.

Міф другий – оргазм під час мастурбації менш приємний

Це не так. Так, ступінь задоволення від процесу, коли в ньому беруть участь двоє, дійсно відрізняється, тому що є присутній обмін ласками і емоціями. Однак оргазм, який можна досягти за допомогою самозадоволення, нічим принциповим не відрізняється.

Міф третій – кількість оргазмів у чоловіків обмежена

Це міф, так і не знайшов наукових підтверджень. Родоначальником даного хибного твердження є Отто Еффертц, який понад століття тому шляхом підрахунків з’ясував, що кількість еякуляцій, доступних чоловікові протягом життя, не перевищує 5400 сім’явивержень. Налякані подібними лімітами чоловіки терміново урізали регулярні заняття мастурбацією, побоюючись дарма розтратити свій чоловічий потенціал. На ділі ж виявилося, що можливість чоловіка займатися сексом і доводити статевий акт до логічного завершення залежить виключно від його здоров’я і способу життя.

Міф четвертий – алкоголь допомагає досягти оргазму

Вважається, що партнер, який перебуває в стані легкого алкогольного сп’яніння, простіше розслабляється і повністю віддається процесу. На практиці все інакше. Під впливом алкоголю складніше відчути всю гаму почуттів під час сексу, тому ймовірність отримати оргазм зменшується.

Міф п’ятий – оргазм має цілющі властивості

У наукових колах був описаний випадок, коли один ізраїльтянин страждав від затяжної гикавки. Жоден з класичних засобів боротьби з цією неприємністю чоловікові не допомагав. Позбутися від гикавки страждальцю допомогла його дружина, коли під час сексу і досягнення піку задоволення гикавка пройшла сама собою. Ідея того, що оргазм може вилікувати тривалу гикавку, настільки надихнула лікарів, що вони навіть представили її в канадському медичному журналі. Однак даний приклад, швидше, є вдалим збігом обставин, ніж реальним фактом лікування гикавки сексом.

Міф шостий – оргазм сприяє зачаттю

З наукової точки зору цей міф пояснюється тим, що рух м’язів піхви під час оргазму сприяють попаданню сперми всередину. Однак в середині минулого століття два відомих сексолога Мастерс і Джонс, задалися ідеєю перевірити цю теорію, для чого провели ціле дослідження. З’ясувалося, що насіннєва рідина під час оргазму не потрапляє в порожнину матки будь-яким особливим чином, і цей міф був розвінчаний.

Міф сьомий – після настання клімаксу оргазм неможливий

Дане твердження базується на тому факті, що з настанням клімаксу в жіночому організмі відбуваються незворотні гормональні зміни, що впливають на жіноче лібідо, кількість виділеної змазки і здатність отримувати оргазм. Однак, на думку сексологів і гінекологів, оргазм після клімаксу можливий. І якщо жінка відчувала задоволення від сексу до настання менопаузи, вона не втратить цю здатність і після.

Міф восьмий – жінки, нездатні досягти оргазму – фригідні

Дане твердження в корені є хибним. Повна відсутність оргазму у жінок, яка не виключає наявності сексуального бажання і потягів. Фригідність ж передбачає, що жінка абсолютно байдужа до сексу, а іноді навіть відчуває до нього огиду. А той факт, що оргазму можна навчитися, є правдивим. Часто здатність жінки відчувати оргазм приходить з віком, іноді каталізатором цього процесу є пологи.

Міф дев’ятий – оргазм можна досягти тільки при вагінальному сексі

Напевно, прабатьками даного міфу є чоловіки, яким просто було ліньки вивчати жіноче тіло і його можливості в питаннях досягнення сексуального задоволення. Більш того, частіше жінкам доступний кліторальний оргазм, який настає від стимуляції клітора. Крім цього, жінки можуть відчувати задоволення (і оргазм, в тому числі) від анального сексу. Вся справа в тому, що у жінок безліч “точок” задоволення, вплив на які можна робити як через торкання до клітора, вагінальні або анальні стимуляції.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...