Секс заради кар’єри

Секс заради кар'єриСексуальні відносини на роботі часто не вітаються колективом. Це легко пояснюється, адже явно ясно, що партнери по сексу відноситимуться до рішення робочих питань абсолютно по-іншому.

І більш того, спокуса скористатися своїм службовим положенням, щоб просунути близьку тобі людину по службових сходах, дуже великий. Часто це звісно жінки, які заводять роман, випадково або умисне, зі своїм босом. З ролі секретаря або молодшого менеджера вони тим самим прокладають собі доріжку вище до серйозніших керівних посад.

Але не рідко і чоловіки користуються жіночою слабкістю, щоб одержати свій "шматок пирога". Нерідко саме жінки виявляються в ролі дарувальника милостині і сприяють підвищенню по кар’єрних сходах свого сексуального партнера. Причому не обов’язково, що їх відносини стануть надалі чимось серйознішим, навпаки, ілюзії на рахунок цього в обох немає.

У будь-якому випадку, виходить, що секс розглядається в суспільстві як засіб управляти і підпорядковувати собі партнера. Мов, я дарую тобі своє тіло, а ти у відповідь зроби можливим для мене багато речей і жадані цілі. Якщо це порівняти з проституцією, то можна знайти багато схожого. Та ж торгівля своїм тілом, тільки оплата надходить не в грошах, а в іншому еквіваленті.

В одній незалежній газеті було проведене дослідження. Метою його було визначення відсотка жінок, які заради кар’єри або грошової винагороди готові займатися сексом зі своїм босом. Результати шокували всіх, і були хоча й очікуваними, але не настільки. Виявляється, більше 75 відсотків жінок згодні брати участь в інтимних відносинах зі своїм керівником, якщо їм за це доплачуватиметься деяке дарування і з’явиться перспектива зростання по кар’єрних сходах. Цифри говорять самі за себе.

Тому як би деякі не прагнули говорити про те, що кар’єра і секс не сумісні, очікування самих жінок очевидні. Дослідження на чоловіках не проводилося, а шкода, можливо, дані були б так само цікаві. У будь-якому випадку, тепер зрозуміло, звідки з’явився стереотип про секретарку, готову надавати інтимні послуги й інші історії з цієї серії. Це всього лише віддзеркалення громадської думки, а можливо і бажання.

Можна лише поспівчувати тому відсотку жінок, та й чоловіків, які, приходивши на роботу, думають тільки про свої службові обов’язки. Адже їх завзяття добитися всього самим не завжди сприймається як треба, а дуже часто оцінюється абсолютно по-іншому. І нерідко саме на їх адресу звучать слизькі зауваження на зразок таких, що була б розумнішою, давно вже на Мерседесі б їздила.

Тобто виходить, той, хто не розраховує на ліжко в справах кар’єри – дурний? А де ж одвічні ідеали людства: честь, цнотливість, гордість. Вони поступилися місцем чомусь іншому, чомусь, що зовсім не хочеться називати ідеалом, а все більше нагадує загальну помилку.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...