• Без категорії

Секс як ліки: від яких недуг рятує інтимна близькість?

Секс як лікиСекс – це не тільки задоволення, але і чудові ліки від головного болю і навіть депресії.

Головний біль

Дослідження показали, що більше половини учасників експерименту, які страждають від нападів мігрені, після статевого акту відчували себе значно краще. 20% взагалі забули про головний біль. Вчені стверджують, що справа в ендорфінах, які виробляється під час сексу. “Результати показують, що сексуальна активність під час нападу мігрені може полегшити або навіть зупинити напад”, – стверджують вони.

Судоми

Секс допомагає впоратися з симптомами, супутніми менструальному періоду. Оргазм змушує м’язи матки скорочуватися. У цей момент відбувається викид хімічних речовин, які діють як природне знеболююче і послаблюють спазми.

Застуда

Регулярний секс також має імуностимулюючу дію, що допомагає вилікувати застуду. Статевий акт підвищує імуноглобулін А, антитіло, яке бореться з вірусами.

Безсоння

Після сексу організм виробляє гормон окситоцин, який змушує тебе відчувати сонливість. До речі, у жінок окситоцин виробляється в більшій кількості, ніж у чоловіків.

Депресія

Вчені виявили, що секс допомагає врівноважити психологічний стан людини. Професор психології Джеймс Коан стверджує: “Коли ви займаєтеся сексом, ваш організм виробляє “хороші гормони”, в тому числі окситоцин і ендорфін”. А недавнє дослідження показало, що впоратися з пригніченим станом допоможе оральний секс. Сперма містить хімічні речовини, які піднімають настрій, збільшують прихильність і містять антидепресанти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...