Секс у ванній кімнаті

Секс у ванній кімнатіПеревага сексу у ванній кімнаті полягає в необмежених можливостях для любовних ігор. Саме лежачи у ванні, ви можете продовжити попередні ласки, розігріти один одного збудливими дотиками, омиваючими процедурами.

Попестіть один одному груди. Звичайно, жіночі груди більш сприйнятливі до ласк, але і деякі чоловіки отримують масу задоволення від дотиків жіночих пальчиків до свого торсу, тим більше що, лежачи в мильній піні, ви можете без зусиль ковзати по тілах один одного. Можна підійти до справи і з подвійною користю: візьміть живильний або зволожуючий крем для тіла, насичений комплекс мінеральних речовин. Намастіть крем на руки і м’якими рухами одночасно наносьте крем один одному, починаючи з верхньої частини грудей. Переміщайтеся вниз, залишаючи наприкінці зону навколо сосків. Робіть руками рухи по спіралі, по колу, поступово зміщуючись від периферії грудей до сосків.

Після такого приємного розтирання, переходьте до миття голови, супроводжуючи цю процедуру масажем, який дуже розслабляє. По черзі починайте мити один одному голову. Нанесіть шампунь, збивши його в піну, а потім змийте теплий водою, але не припиняйте масажувати шкіру голови: м’яко потягніть один одного за волосся, захоплюючи пальцями невеликі пасмочки волосся і ковзаючи від коріння до кінчиків.

У відносинах чоловіка і жінки повинна бути довіра, а без неї неможливо бути розкутими. Якщо у вашій парі довірливі відносини, то тоді вам можна запропонувати поголити один одного. Це досить захоплююча процедура, яка може проходити достатньо традиційно і полягати в голінні чоловічої щетини або волосся на жіночих ніжках. Проте можна спробувати і інтимне гоління, яке підготує вас двох до кульмінаційного моменту навіть швидше, ніж масаж.

На ступнях ніг знаходиться багато чутливих точок, стимулюючи які, можна навіть відчути оргазм. Особливо чутливі до масажу пальці ніг. Масажувати стопу потрібно круговими рухами з легким натиском, починаючи з п’яти. Скористайтеся кремом для ніг і м’яко масажуйте стопи один одного, не ігноруючи проміжки між пальцями.

Ви можете зробити своєму партнеру і педикюр. А чом би і ні? Хай це буде зроблено не особливо професійно, зате він оцінить вашу турботу.

Особливою чутливістю відрізняється спина. Коли ви сидите обидва в гарячій пінній ванні, то масаж спини можна зробити досить просто, оскільки мильне тіло легше піддається масажним процедурам. Візьміть підручні ванні засоби, губку, мочалку або масажну щітку, і починайте по черзі масажувати один одному спину.

Приймання сумісної ванни, яке напевно закінчилося сексом у ванній кімнаті, можна підсумувати контрастним душем. Від направленого холодного струменя ваші груди стануть більш пружними і чутливими, а інтимні місця під впливом теплого душу досягнуть повного розслаблення.

Дізнайтеся так само про особливості сексу на кухні.

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...